Jump to content

Demoniac


Recommended Posts

Boshko sigurno si slushao Deadly Blessing,Demoniac me podsecaju na taj bend,meni je ovo skroz ok,a sad ga i ti pretera sa tim sweet,ja nisam chuo ni jednu sweet pesmu na albumu....

Nije thrash ali ima dodirnih tachaka,uostalom tad nije ni postojalo 300 pravaca ko sad pa se verovatno i ovo smatralo thrash metalom u nedostatku tachnije definicije.

Ja sam rekao da su meni neki rekli da je sweet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не, албум ми је скроз ОК, само није треш метал (а тек блек што није!). Мада, има она последња ствар "Total Thrash" која је одлична, као и насловна ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro meni je ok i young and proud,ma dobro slazem se da nije thrash chist ali ima dosta dodirnih tachaka sa thrashom....Malo ih je usro kucan bubanj ali da je bio ziv mnogo bi to mocnije zvuchalo i da je malo glas bio chrshci napravili bi extra album.Mada i ovako je za to vreme ovaj bend sasvim prihvatljivog kvaliteta....Kad mozemo da hvalimo Bombarder mozemo i Demoniac,opet je ovaj jedan album ozbiljniji od celog opusa Bombardera....

Zbog ove izjave bi me mnogi moji ortaci linchovali ali ajd sad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li nesto o ovom bendu??? Ja sam videla samo 1 live snimak Touch The Wind i zvuci kao zanimljiv power zvuk.... vasi komentari...???

 

 

Ha ha...Ne,ali znam da se tako zove moja omiljena pesma od benda The Dwarves...Koja me je inace i inspirisala za moj glupi nick...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mozemo da hvalimo Bombarder mozemo i Demoniac,opet je ovaj jedan album ozbiljniji od celog opusa Bombardera....

Zbog ove izjave bi me mnogi moji ortaci linchovali ali ajd sad.....

Ух, ал' си ово лепо рекао. Само једна ствар, последњи албум Бомбардера је музички одличан, с обзиром да је Јакша правио музику. Ни први није лош.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па? Нешо је Бомбардер, а праве бољу музику него раније... У чему је проблем? Уосталом, нисам видео да се стари чланови буне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Кад би нашли неког ко је занитересован, можда би се и десило. Вероватно је разумео да ли ће они то реиздати, или да ли ће се они ангажовати да дође до реиздања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno, pošto mi je rekao da je jedan gitarista u Londonu i da je "Demoniac" odsvirao svoje 1993. godine.

Inače bubnjevi na albumu su kucani zato što im je nestalo love za snimnje bubnjeva.

Iskreno Rogiošić i Lokner bi mogli da reizdaju kao "Heller".

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ко он? Љубо? Сем тога, Бен Хур нема директне везе с овим бендом, осим што је ту неколико бивших чланова. Је л' Хогар и даље свира бубњеве? Нисам гледао Бен Хур неких 7-8 година сигурно, још кад су били редовни у Фесту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...