Jump to content

Demoniac


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja imam njihov prvi i jedini album "Toch the Wind", ali na ploci.Kada sam ih prvi put cuo jos kao klinac bili su mi strava, ali se to vec do sada izlizalo. Inace, pevac Demoniaca je pevao u Tornadovoj pesmi "Comming of the King".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kupio sam plocu cim je izasla i iako sam bio klinac, nije mi se svidela. Pevac je strasno los; pevanje je konstantno na ivici falsa. Muzika je bila dosta dobra, ali je slabo isproducirana, pa je zvucala mlako. Niko iz te generacije nije mogao ni da prismrdi Necrophobiji.

Inace, postovane inicijatorke ove diskusije, mogle biste materijal potraziti kod Polzovica (Explosive rec), posto su oni to izdali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, u toj recenici imas dva moja misljenja:

 

1. Da je domoniac bio super bend i da je "Touch the wind" sasvim solidan album.

 

2. Da je Tornado stvarno losh bend (i nemoj(te) da me napadash zbog ovoga jer svako ima pravo na svoje misljenje,a moje je da su oni stvarno sranje i neocekujem da ce mnogo napredovati)

 

pozdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno na sta se palite u vezi tog benda. Nisu nista pokazali i pukli su posle prvog albuma. Omot je tesko sranje. O pevanju da ne pricamo... Ljuba je bio lider benda, tako da nije bilo sanse da ga sutnu i eventualno pocnu da lice na nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih jos da napomenem u prethodnom postu... engleski mu je Total Trash. OK, mozda se tebi to svidja, ali meni strasno bode usi... Oni Necrophobiji i Bloodbathu nisu bili ni do clanaka. Ni na jednom planu. A svi su imali mlaku produkciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

jbt.uopshte nisam chuo za ovaj bend dok mi ortak nije rekao da bubnjar Demoniaca (ex Sunshine) zivi kod nas u bloku icon_smile.gif

... nabavice se to... nego on je imao josh neki projekat sa nekim drugim bendom kojem sam zaboravio ime..., inache ta postava je bila u power fazonu... al tada je sve zive boleo k**** za power i metal uopshte tako da album nije ni izdat......

Nego..ladno kad su svirali kao predgrupa Kreatoru icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...