Jump to content

Metal Sound Magazine # 4


Despot!

Recommended Posts

l_eb6c322ecc1200ae4af06373bef13622.jpg

 

Intervjui:

In Flames, Atrocity, Iris Marwaki's and DreamTone Neverland, Orden Ogan, Behemoth, Mayhem, Darkthrone, Rage, Pain, Finntroll, Mortiis, Nightwish, Tarja Turunen, Eluveitie, Moonspell, Katatonia, Primordial, Epica, Iron Savior, Crematory, Arckanum, Vesania, Speace Eater, Expedition Delta, Korpiklaani, Abigor, Jean Pascal Fournier

 

Plus:

Vesti

Nove rubrike:

Biografija: Kind Diamond (uz svaki naredni broj)

Intervju sa nekim od heavy metal cover ilustratora: Jean Pascal Fournier (Immortal, Avantasia, Edgay, Magica...radio cavere)

Recenyije ktuelnih CDs, DVDs i ostalih izdanja

Concert reports

Domestic Scene

Soundcheck Actual TOP 20

Speciali. recenyije filmske muzike, knjiga, filmova

 

Plus:

Jedan poveći poster/plakat, dve nalepnice, Nuclear Blast newletter, flajeri

 

Cena: 180 Din

 

Časopis će biti u prodaji za dvadestak dana, čim izađe napisaćemo i adrese na kojima se može naći pored direktnog poručivanja preko sajta.

U međuvremenu možete pratiti emisiju Metal Sound na MTS-u u sledećim terminima:

Sredom od 21-22h (premijera)

Petkom od ponoći do 1h (repriza)

Nedeljom od 22-23h (repriza)

 

Uzgred na ovoj temi ćemo vas prvo izvestiti o rezultatima Soundcheck-a za ovaj broj

A na sjatu ćemo kačiti tri intervju doduše na engleskom iz ovog, četvrtog izdanja Metal Sounda

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kultnost broja 2/2008 je vec zagarantovana bar sto se tice recenzija

Ali soundcheck je jos veca ludnica :pivopije:

 

kult is alive

:twisted: :twisted:

Surta premijera sa vasom kultnom licnoscu u MS-u

Evo bar sad slusam ovaj promo TYR-a, pa i nije toliko los

Al HOLLENTHON bas razbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

БРАТЕ....

kako bese naslov treš metal furija?

treba pitati slobu

 

Koja li budala pise ovu biografiju Kinga?

Vladimir Petković, u raw varijanti biografija je bila duga 9 strana, a kad je materijal obrađen činimi se ispala je sedam.

Uglavnom, to sad ide iz broja u broj

Edited by Gospodar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako to niste dali grobu da pishe biografiju. ipak je on u bliskim odnosima sa kingom :redface:

 

mnogo ste mejnstrim. prodali ste ug

 

Da, ali i Vlada je.

Osim toga on je sjajan za biografije i članke tog tipa. ne može niko da da poredi sa njim i to se više puta dokazalo. Možemo i Sloba, pa i ja da budemo koliko hoćemo veći fanovi nekog benda, ali jendostavno Vladimir je sjajan po tom pitanju i uvek ima neku zanimljivu informaciju više.

 

Ne sećam se da je iko i imao ideju da budemo.

 

Naslovna je perverzna :cool:

Hm, vidis nisam imao pojma da ce biti soundcheck :confused:

Jest naslovna je super, ali nije sad epohalna u donosu na predhodne (ili se bar meni tako čini).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je odgovr isuvise prost, zato sto su IN FLAMES trenutno objavili album i prilicno su aktuelni, a i vrlo su jak bend trenutno na sceni. Niko se iz MS-a nije bunio, a bilo je i onih kojima je bas to bio najjaci izbor (sad ce Gojko da se javi). U svakom slucaju, vecina iz ekipe je rekla da su im mozda ovo do sad najbolje korice, ko sto rekoh meni izgledaju sasvim standardno u poredjenju sa predhodnim izdanjima.

A, da ovi iz IF jesu malo nadrkani, istina je...da ne kazem da se malko pale po nekad, ko oni najgori klinci, al IF iz prve faze, sve sa Colony albumom, licno mi je sjajan!

 

Је л' ти то мене зајебаваш ил' си озбиљан?

Nisam ni sam siguran,

Moguće da je ovo trebalo da bude iznaneđenje.

Ustvari, pošto je Laki u predhodnoj kritici MS #3 napisao da bi mogli da budemo malo kreativniji kada je reč o prokletim naslovima za intervje, te d anam se sve svodi na prepisivanje imena albuma, Sloba, Vladimir i ja dođosmo do ideje da budemo malko više kreativni.

Čitaj samo nazive intervjua za Mortiis-a, Primordial, i gomilu drugih-imaš se prevrćeš od smeha.

Edited by Gospodar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vladimir Petković, u raw varijanti biografija je bila duga 9 strana, a kad je materijal obrađen činimi se ispala je sedam.

Uglavnom, to sad ide iz broja u broj

О, извињавам се. Мислио сам да Слоба пише, па сам хтео да га провоцирам. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni sam siguran,

Moguće da je ovo trebalo da bude iznaneđenje.

Ustvari, pošto je Laki u predhodnoj kritici MS #3 napisao da bi mogli da budemo malo kreativniji kada je reč o prokletim naslovima za intervje, te d anam se sve svodi na prepisivanje imena albuma, Sloba, Vladimir i ja dođosmo do ideje da budemo malko više kreativni.

Čitaj samo nazive intervjua za Mortiis-a, Primordial, i gomilu drugih-imaš se prevrćeš od smeha.

Извини, али немам појма о чему причаш. Ово у најави је била или грешка у куцању, или тешко незнање или покушај провокације, јер је само назив мог бенда погрешно написан. Ја само желим да знам шта је од овога у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извини, али немам појма о чему причаш. Ово у најави је била или грешка у куцању, или тешко незнање или покушај провокације, јер је само назив мог бенда погрешно написан. Ја само желим да знам шта је од овога у питању.

Pa greška u kucanju, pa valjda si predpostavio. Pa ne verujem da bi neko uradio to namerno, bar ja sigurno ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неколико постова сам погрешно разумео и извињавам се због конфузије коју изазвах. Заправо, наслов интервјуа ми се свиђа, него сам ја истриповао нешто друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije,to se Bole zatreskao u neku curu pa sad nezna gde mu je dupe a gde glava! :mhihi:

 

 

BTW ova noina moz da se poruci da mi stigne doma na kucnu adresu???

 

 

Iam predhodni br i do jajca je !

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim pedercine iz In Flames... MRZIM! Sto bas njih na naslovnu, a ne Behemoth, recimo?

 

Zato što nam se može :D

 

Vladimir Petković, u raw varijanti biografija je bila duga 9 strana, a kad je materijal obrađen činimi se ispala je sedam.

Uglavnom, to sad ide iz broja u broj

 

Čekaj bre, je l' to znači da će od sada u svakom narednom broju biti biografija Kinga? :)

 

Ti se meni nesto mnogo zbunjivas, da nisi na kakim lepkovima?

 

E stvarno, da nisi? Mogli bismo da se vidimo nekad.

 

Mislim da je odgovr isuvise prost, zato sto su IN FLAMES trenutno objavili album i prilicno su aktuelni, a i vrlo su jak bend trenutno na sceni. Niko se iz MS-a nije bunio, a bilo je i onih kojima je bas to bio najjaci izbor (sad ce Gojko da se javi).

 

Tu sam.

 

kad si i sam clan MSa, radio sam intervju s tobom...

 

Ovo je krajnje interesantna opaska. Koliko kontam, do sada smo napravili dva intervjua u časopisu i dve emisije između samih sebe.

 

О, извињавам се. Мислио сам да Слоба пише, па сам хтео да га провоцирам. :)

 

Ne, heteroseksualni duh mora prevladati u časopisu. Pa pogledaj mu samo avatar, stavio nekog geja tamo :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...