Jump to content

Lajanje na zvezde (1998)


Recommended Posts

mnogo toga sto ima bilo kakvu dubinu radnje ?

 

:applause:

 

Ovaj film nije pravljen da bi bio "dubok". To je trebalo da bude opushtajucja pricha + odlichan humor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Prvi put je super, svakim sledećim gledanjem entuzijazam drastično opada do tog nivoa da mi dođe da bacim onaj original DVD što sam kupio na trafici za 150 din ili koliko je već koštao. Moguće zbog preterano romantizovanog prikaza srednjeg školovanja, i što srednja škola prestaje da bude kul onog momenta kad je završiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

film je dozlaboga patetičan..a tek što nervira kad neko sa 3 banke glumi srednjoškolca..još da su ubacili nekog Brendona i Brendu pa da skroz idealizuju odrastanje u srednjij školi..nema bre nikakve romantike u tome..film je namerno napravljen u nekom naivnom fazonu kao i mnogi domaći filmovi (Tito i ja, Varljivo leto) i sve je to jako daleko od realnosti..sa druge strane , naravno, imamo filmove u kome je svaka druga scena silovanje , ubistvo i ludilo..dajte bre malo zlatne sredine :uhoh:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

film je dozlaboga patetičan..a tek što nervira kad neko sa 3 banke glumi srednjoškolca..još da su ubacili nekog Brendona i Brendu pa da skroz idealizuju odrastanje u srednjij školi..nema bre nikakve romantike u tome..film je namerno napravljen u nekom naivnom fazonu kao i mnogi domaći filmovi (Tito i ja, Varljivo leto) i sve je to jako daleko od realnosti..sa druge strane , naravno, imamo filmove u kome je svaka druga scena silovanje , ubistvo i ludilo..dajte bre malo zlatne sredine icon_uhoh.gif

 

 

Ovaj film je za opustanje sa mnogo dobrog humora! Mada za starost glumaca si u pravu, Micanovic je tad imao 25-6 godina...  :uhoh:

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je sranje, ne volim nerealne tinejdžerske filmove. "Jesi li čula vesti? Kako Tanjug javlja - ja te volim"... ma, daj, ja sam bio u srednjoj kad se to prikazivalo i nisam čuo da je neko negde smuvao ribu na tako truo fazon, a na film se kao svi ložili. U potpunosti se slažem sa onim što iznad kaže Kveld.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

radnja filma je smestena u 70te...verovatno su tada takve fore bile aktuelne...film nije umetnost,vec laka zajebancija...nije za vas "prepametne" mudrosere koji traze smisao zivota u svemu sto vide...film je napravljen za tinejdzere...nema psovki,nema kurcenja,pickih materina,vec se uzdizu neke vrednosti koje su zaboravljene...vi apstraktni gledajte filmove dzejmsa vudsa sa pocetka karijere...preporucujem videodrom...proguta video kasetu,pa mu izadje kroz stomak dok mu se ruka pretvara u pistolj...e,to je film za vas koji ste mnogo "pametni" i znate sta je umetnost...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово могу да гледам у свако доба дана и ноћи. Јесте лимунада и патетика и бла бла бла, али је филм једноставно леп и забаван.

Share this post


Link to post
Share on other sites

radnja filma je smestena u 70te...verovatno su tada takve fore bile aktuelne...film nije umetnost,vec laka zajebancija...nije za vas "prepametne" mudrosere koji traze smisao zivota u svemu sto vide...film je napravljen za tinejdzere...nema psovki,nema kurcenja,pickih materina,vec se uzdizu neke vrednosti koje su zaboravljene...vi apstraktni gledajte filmove dzejmsa vudsa sa pocetka karijere...preporucujem videodrom...proguta video kasetu,pa mu izadje kroz stomak dok mu se ruka pretvara u pistolj...e,to je film za vas koji ste mnogo "pametni" i znate sta je umetnost...

Ово могу да гледам у свако доба дана и ноћи. Јесте лимунада и патетика и бла бла бла, али је филм једноставно леп и забаван.

 

U potpunosti se slazem sa ova dva posta...  :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...