Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

ne trolujte ljudi,ozbiljno.

 

ja mogu to sitnije,busenje,tiplovanje,to generalno haus majstorisanje ili ako vec treba neki profesionalac da dodje da dodjem da se postaram da vas ne odere po usima,ako treba nesto da se izgletuje,pokrpi,okreci moze i to.

 

ne mogu hitne intervencije jer nemam alat kod sebe,ali mogu u nekom kracem roku da se organizujem i uzmem sta treba,najbolje bi bilo kad bi moglo nedjeljom jer tad imam najmanje obaveza.

 

edit:beograd,medak

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елем, чисто да се јавим око пружања услуга. Мање-више исто као Благоје, значи кречење, глетовање, склапање компова. Ужа специјалност ми је водоинсталатерство (или како год да се каже :haha:), испраксовао сам се ваљано по кући са тиме. Још може и ношење ствари (намештаја), склапање истих, као и расклапање. У принципу, готово све мале и средње кућне мајсторије.

 

Из Београда сам, али често викендом идем за НС.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo pivo.

Platio bih pivo da izbegnem smaranje sa reinstalacijom windowsa, i slično.

Pogotovo što se redovno desi da su neke kante od mašina, ko zna kako sklopljene, da se nikad nema drajver za ploču, da se zove u pomoć tek kada se windows potpuno ujebe, pa ne može da se digne sistem, ili može samo u safe modu, da im je D particija redovno krcata virusima, da se sve trpa na desktop.

I DA HOĆE SVE DA IM SAČUVAŠ.

 

MORE MARŠ BRE U PIČKU MATERINU!

 

Zadnjih par godina ili kažem da ne znam to da radim, ili ako dotični zna da znam, kažem mu: "Sine, kreni polako, ujebi 3 puta reinstaliranje, i četvrti put ćeš znati da uradiš. Ja sam isto tako počeo, pa možeš i ti".

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, па такве ствари и не радим. Јес' јебе ми се да се бакћем са тиме. Док сам радио у фирми која се брави производњом књиговодственог софтвера сви живи су редовно, поред тога што смо радили, тражили и тако та срања. Ствари којима се не бавимо, али сви из фирме знају да одраде тако нешто, па онда заседнемо и одвалимо фактуру са ценом. Јебига, узме се доста пара, али коме да наплатиш то смарање, цимање и нервирање.

 

Зато и кажем, само хардверски део. Са софтвером ме зајеби.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabaviš Windows sa drajverima i nema tih problema.

Uvek nesto zafali. Nedavno sam vracao u zivot neku masinu koja jedva ispunjava zahteve za sedmicu i prilicno sam se iznenadio da ista nije prepoznala sve. Drajver za lan me je kostao dobra 3 sata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo pivo.

Platio bih pivo da izbegnem smaranje sa reinstalacijom windowsa, i slično.

Pogotovo što se redovno desi da su neke kante od mašina, ko zna kako sklopljene, da se nikad nema drajver za ploču, da se zove u pomoć tek kada se windows potpuno ujebe, pa ne može da se digne sistem, ili može samo u safe modu, da im je D particija redovno krcata virusima, da se sve trpa na desktop.

I DA HOĆE SVE DA IM SAČUVAŠ.

 

MORE MARŠ BRE U PIČKU MATERINU!

 

Zadnjih par godina ili kažem da ne znam to da radim, ili ako dotični zna da znam, kažem mu: "Sine, kreni polako, ujebi 3 puta reinstaliranje, i četvrti put ćeš znati da uradiš. Ja sam isto tako počeo, pa možeš i ti".

 

Ja volim da pozovem jednog drugara za reinstalaciju Windowsa, poshto je to bukvalno jedina prilika kada mozemo da se isprichamo kao ljudi, uprkos tome shto mi, realno, nije potreban radi reinstalacije. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje dezurna budala za cimanje i popravke svega sto se tice IT. Doduse, smanjio sam u poslednje vreme, poceo sam da odbijam. Jbt, ljudi nece da nauce kako da prebace slike sa kamerice u komp -.- Poceo sam preko Team Viewer da sredjujem 90% tako, kazem uguraj kabl, oni uguraju, ja pokrenem softver, kopiram itd. Smucilo mi se da idem od kuce do kuce. A sto se tice sokova, grickalica itd, ja obavezno naglasim, dolazim samo ako ima cipsi XXL (klasik, ne rebrasti), 2 L koka kole da se to progura, i nesto slatko po izboru za kraj xD Ako vec ne naplacujem, ocu da jedem ko covek za to vreme, a ne da trpim gladan :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...