Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

sa žaljenjem obaveštavam da posle detaljne potrage nigde ne nadjoh nov termostat za grill (centar, buvljak i par servisa)

mogu da ti ga vratim sa izvadjenom termostatom, pa ako ga ti nadjes negde da kupiš, sklopicemo ga

:(

 

a jebiga, toliko sam se cimala po gradu, samo imaju termostate za velike stvari, tipa grejalice

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa žaljenjem obaveštavam da posle detaljne potrage nigde ne nadjoh nov termostat za grill (centar, buvljak i par servisa)

mogu da ti ga vratim sa izvadjenom termostatom, pa ako ga ti nadjes negde da kupiš, sklopicemo ga

:(

 

a jebiga, toliko sam se cimala po gradu, samo imaju termostate za velike stvari, tipa grejalice

 

Na kakav gril mislis,pojasni???Znam ranije one kao tostere slicne onima za sendvise i jos zilion kobimacija.a

 

Ako je proizvodjac domaci ili iz eks ju mogu naci termostat,samo reci ko je proizvodjac i model istog.Imas brdo majstora koji drze grejace i termostate,ima recimo jedan koji drzi stamo te i nalazi se na 500m od Vukovog spomenika,tacno preko picerija Orao.Bese se zove elektricar Srecko,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

philips

 

brate. ja obidjoh jebeni buvljak i gomilu radnji i par servisa u okolini Vuka. ako hoces predacu ti ostatke junacke pa ti ganjaj Srecka ako te volja, ionako je malisha u kesi kod mene na poslu u RTSu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auf,radis na rts-u.zajebano.kapiram da je zajebano 4 cuke dnevno raditi,a 4 piti kafu i cekati neki materijal preko onog teleskopa ili kako se zove.

 

udri,daj ime modela i kada si ga kupila,tipa jer nova stvar ili stara ko zna koliko godina,pa javljam vec sutra ako uspem naci termostat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama to je njen kvltni toster :haha:

star ko zna koliko

videcu sutra koji je model pa ti javim

ovako izgleda crknuti deo

 

2012-06-18_02-35-54_127.jpg

 

a moz sutra popodne kad god hoces da naidjes do Abardareve pa cu ti predati kesu. (15-20:30)

 

NECROTOASTING

:haha:

 

ne zajebavaj za posao

nema svako priliku da radi u vrhunskoj produkciji gde ga rabe ceo dan i placaju evropski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BACI GA DA LI SE JA ISTA PITAM

 

Nemam ja vremena sad da se jebavam oko toga, mislila sam da ce biti manje cimanje,sad kad se zakomlikovalo, kanta mu je sudbina. Ako hocete, popravljajte i zadrzite ga za sebe. Od sad, on me ne zanima. ;)

 

Мислим да је цела та прича прерасла више у принцип. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да питам и ја овде - ипак ова мука спада у неко мајсторисање.

 

Купила кева прошле године дозлабога фенси нашминкану Candy веш машину и још нека два месеца је у гаранцији. Последњих месец дана се цимам са њиховим сервисерима - дисплеј усред програма почне да трепће (седмосегментни дисплеј, на коме пише колико још траје програм) и нема теорије да заврши прање. Напомињем да се не гаси, већ просто забагује. Носили су је два пута на поправку и тврде да јој није ништа. Говоре да је то лош напон у мом крају, па сам измерила - било око 235, 236. Онда они дошли и снимили - све време је у распону 231-239 волти. Ако то није пристојан напон, ја не знам шта је.

 

У сваком случају, они перу руке од свега тога и говоре ми да узмем регулатор напона, о мом трошку, наравно. Који ће ми ђаво регулатор напона за вредност која не пада испод 230?! А колико ја знам, те машине немају проблема да раде све док је напон изнад 200.

 

Шта мислите?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...