Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

 

hocu da se raspitam koliko je to po kvadratu, i da li se isplati to ili skidanje i postavljanje novih plocica

 

 

 

 

 

Ako s

u stare pločice ravne, ne moraju se skidati, mogu se nove lepiti preko njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

well, to i stavljanej novih plocica

posto ja nisam ekspert u tome

treba platiti nekoga da to uradi

 

ako je to sve zajedno jeftinije od tog postavljanja fensi premaza na plocice

well, matematika je jasna

 

duple plocice ne mnogu, onda mi se pomera sve vezano za cesme i ventile, ne isplati se

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali necu da sipam nikakav otrov u klimu as you can imagine :smile:

 

Pa to, treba se raspitati koliko je bezbedno xD

 

Nadao sam se možda dima neka fora, tipa da ne smeš posle toga nekoliko dana da koristiš klimu i onda da kreneš opet. Ne znam kako su se dosetile da ulaze kroz klimu i gde tačno prolaze xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sisus eee

prosechna ponuda za adaptaciju kupatila ti izgleda ovako

demontazha sanitarija, obijanje plochica iznoshenje i odvoz shuta 75 do 100 eura

zamena vodovodne i kenjalizacione instalacije od 200 do 350 jura (zavisi od nekoliko fucktora)

montazha sanitarija (bojler+sholja+kotlovodic+lavabo+sve baterije i ekventili) 75 jura

tush kabine ogledala i sitna galanterija se posebno naplacuju mada chesto su i gratis/galanterija mislim, ne kabine i sranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

malterisanje nije skupo, to je vishe krpljenje zidova i nije preko 30 40 jura

keramikusi uzimaju oko 6 jura po kfadratu preduzimachima a nama guliji od 8 pa na vishe

ja radim vodu i kenjalizaciju ako ti zatreba neshto vichi 0646651356

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi to malo i od lokacije, po BGu su cene više. Ovde u Rumi je 7 evra po kvadratu maksimala, pod uslovom da nema malterisanja i košuljice, znači, čista keramika. I naravno, po zgradama su jače cene, nego po kućama. Radio sam (a i sad povremeno radim) sa keramičarima, pa znam neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Јел зна неко да ли је могуће и како скинути траг маркера са сјајног папира а да се при том не оштети штампа на самом папиру?? Ацетон то проверено ради али истовремено скида и штампу па ми то не ради посао. Јел неко зна неко боље решење?? Под условом да се штампа не упропасти а и сам папир да се не уништи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сувише је јак ацетон. Без обзира колко био "нежан",чим почнеш да превлачиш штапићем преко трага од маркера он се,истина,скида али и сама штампа испод маркера. А и проблем је шtо нису слова већ слика. Kaд би почео да поправљам слику вероватно би изгледала као ова испод :haha:

bean-1997-rowan-atkinson-whistlers-mother-cartoon-face_zps1zlqqzpz.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...