Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Ih, tebra! S majstorima ti je muka pregolema. Ako kaplje - ili je otišla zaptivka oko grejača, na dnu, što je bolja varijanta, ili je otišao kazan, što može da se vari, ali ne vredi - znači nov bojler.

Inače, skontao sam da majstori po BGu nekako neće da rade bez oko 4K, šta god da je - jedna popravka slivnika u kuhinji, 2 popravke veš mašina (pumpa za vodu u oba slučaja), uzeli mi 4-4,5K din.

 

Inače, da, deru majstori, al' deru i advokati, pa sam se pitao da l' i tu vredi pomoć poznanika (zlu ne trebalo)? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, nisam skidao onaj poklopac dole, ali skuplja se voda i onda kaplje kroz taj poklopac, i rđa već počela da se hvata. Nije moj stan, zvao gazdu par puta, njega boli tuki da dođe, pa ću svakako da mu kažem da odbijam od kirije troškove popravke, njegov problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni neki dan bio kljucar, samo ocistio nesto sto je glavilo i kao 2500. Ja mu trazim racun, on kao zaboravio u radnji bla bla. Onda sam mu rekla u zajebanciji da cu da ga prijavim i da je najebao, ali je premro pogotovo kad je cuo da sam pravnica haha mucila sam ga 10min i na kraju pustila da ide, bilo mi zao. Ali u sustini su lopovcine jedne bezobrazne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 popravke veš mašina (pumpa za vodu u oba slučaja), uzeli mi 4-4,5K din.

 

ako su menjali, onda si to mogao i sam da uradiš

 

što se bojlera tiče, ja ih prošle godine zvao za čišćenje grejača i to samo zato što nisam mogao sam da ga skinem, pa sam morao da zovem ovlašćeni servis

uzeli mi 3.5k govnari

 

Jebem li ga, nisam skidao onaj poklopac dole, ali skuplja se voda i onda kaplje kroz taj poklopac

 

odvrneš osigurač, skineš poklopac i vidiš odakle curi

 

moguće da je otišlo ovo kod grejača, što kaže Baka, a to se lako da namestiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su menjali, onda si to mogao i sam da uradiš

Jesu, al' šta da radim. Rekao lik preko telefona da će biti oko 3-3.5K ako je pumpa, al' kao morao je i crevo da menja, pa još nešto ga je kao mučilo, zaboravih, kaže - 4500, ako iskoristi neku plastiku sa stare, a sa svoje zadrži, onda 4000. I ja reko - ok. Šta da radim, mašine stare preko 20 god, dok idem da iskopavam delove ili naručujem preko limundova i sl. uštekam 2000, a sebi potrošim vreme i živce.

 

@SW - hvala, nadam se da neće trebati! :) A ne bi valjda ni Kuruz, onako divan dečko... :)

 

@Oak - vlasnik stana bi trebalo to da sredi, ili da naknadno snosi troškove, al' ako neće, sređuj to sam, pa se posle ganjaj. :) Inače, pa isključi osigurače, bre! I to za grejač lako proveriš, odšrafiš dva šrafa ili tako nešto. Meni bilo slično, ali otišao kazan, kupio novi Gorenje od 80 l, oko 9K i bombona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, al' šta da radim. Rekao lik preko telefona da će biti oko 3-3.5K ako je pumpa, al' kao morao je i crevo da menja, pa još nešto ga je kao mučilo, zaboravih, kaže - 4500, ako iskoristi neku plastiku sa stare, a sa svoje zadrži, onda 4000. I ja reko - ok. Šta da radim, mašine stare preko 20 god, dok idem da iskopavam delove ili naručujem preko limundova i sl. uštekam 2000, a sebi potrošim vreme i živce.

 

imaš pumpe po svim prodavnicama koje prodaju delove za belu tehniku

 

eno, onaj Elpok što sam kačio je majka za takve stvari

 

Jaroslave ako ti se umire od struje slobodno dođi pa nameštaj, platim ti prevoz i pivo :D

 

pa zato i kažem da prvo skineš osigurač :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...