Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

vestacke suze su "kapi za oci" odnosno bukvalno vestacke suze za suve oci, ovo fejk plakanje je nesto drugo, ne znam kako se zove.

 

ej imam jos jedno medecinsko pitanje

nekidan sam izasao iz kola na hladnocu onako grogi uspavan i na pola puta do kuce, u tih stotinak metara me strefilo nevidjeno smrznuce. kako sam nesto naglo zastao okrenuo se - paf ice bucket challenge ono nekontrolisano drhtanje cvokotanje faksit a i steglo me u grudima relativno bolno pa sam gore morao da legnem i mirujem par minuta pokriven cebetom jos u jakni (bio sam neslojevito obucen karaj me majko) dok se nije smirilo nakon par minuta al i dalje imam neprijatan osecaj u grudima, onako tisti me nesto tupo, not cool. jutros je bilo jace, sad vec prolazi

 

jel treba da idem kod doktora da mu ispricam to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čarli, nisam doktor, ali mogu da poserem. Kapiram da ne bi bilo zgoreg da se ipak posavetuješ sa lekarom (ne farmaceutom) i da te pregleda. Moguće da te ruska zima napala jer si prozapadno orijentisan, ali ipak proveri ti to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ali vidim ljudi uzmu neki mirror valjda isto mesecno bude oko 5$ recimo i imas ip iz usa - onda mozes sveee da gledas

 

 

Nasi tv kanali otkupe pravo na emitovanje neke serije ili filma i onda ne sme niko drugi pa netflix ima ogranicen program za pojedine zemlje.

 

A koji net imas gojko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...