Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

fora je što bojleru treba mnogo struje da bi se ponovo ugrejao kad se ohladi, tako da mu dođe tu negde... možda recimo da, ako se tuširaš jednom dnevno, pred tuširanje isključiš bojler i upališ ga tek u vreme slabe struje. naravno, ovo treba optimizovati ako ima još ukućana :D

 

idealna varijanta, tuširanje ujutro, pred posao :D

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao i jedno i drugo, definitivno je ušteda kad se uključuje noću, ali pošto i nama treba tople vode preko dana, radim ovo što reče Bradilko, isključim ga pred kupanje i uključim ponovo kad dođe jeftina struja. Pranje veša isto obavezno noću, jer i veš mašina troši dosta struje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

HELP

 

jel ima neko od vas mogucnost da snimi tv program u nekom dobrom i razumnom formatu? (720p pozeljno, ali sta je tu je)

sa tv sa nacionalnom frekvencijom

RTS, B92, PRVA, PINK, HAPPY

treba mi po 3-5 min u komadu tv programa, odnosno da preciziram REKLAMA

sa svake od tih tv

 

ili može deo iz neke emisije u kojoj ima sto vise onih sranja preko ekrana, skrolova, grafika, prognoza

 

spremam neko predavanje za festival, a nemam set top boks ni kablovsku i sad eto

upomoc.

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno glupo pitanje, ali s obzirom da sam ovde novajlija i sajber pavijan: Kako da prikaze youtube video kad ga postavim, uvek mi izbacuje samo link bez obzira da li samo kopiram URL u post ili idem na special bbc code pa na media pa tu kopiram URL? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...