Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Odlucio sam, na Slayer ne idem :)

Кад су били на Егзиту ја сам прошао кроз две да бих дошао до првог реда. На Сатирикону је било јебено због прашине, али смо се ја и Грободан добро показали. На Тестамент идем у кошаркашким патикама да убијам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма да, проблем је била прашина, а не оне пијане рибе и ми остали. Лако сам изашао на крај са њима, ал' са прашином никако. Јебем ти Егзит, 2005. блато, прошле прашинчина...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мартинке су курац, сви ће бити малаксали због врућине и тежине тог срања + имам кондиције са фудбала и баскета + шутаћу у стомаке ликове који буду носили то говно од обуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uleteo u sutku na Alogiji,maznuo sam nekog lika nogom u glavu slucajno,dok se okrenuo ja sam se iskrao i stao mirno pored.Doduse bio sam pijan kao svinja,ovako ne ulecem. :)

Martinkama mahnes 2 puta i umres,pogotovo oni likovi koji budu opremljeni lancima za slepanje traktora,jedva ce da se dovuku a ne jos da skacu.

Ja se obucem sportski kad bas planiram da ulecem u sutke,na brzini mnogo dobijam jer ovi u punoj opremi su tromi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quotе=Стивен]Martinkama mahnes 2 puta i umres,pogotovo oni likovi koji budu opremljeni lancima za slepanje traktora,jedva ce da se dovuku a ne jos da skacu.

Ja se obucem sportski kad bas planiram da ulecem u sutke,na brzini mnogo dobijam jer ovi u punoj opremi su tromi.

Нормално. У баскеташким тиџама имаш и скочност и брзину и не умараш се.

Edited by -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma davno je bilo...... ubili smo se na Slayer 94 te i na Sepulturi 93 u Budimpesti , Pa jebote Chaos A.D tour

 

Bas haos ja sam dosao kuci sav u modricama i lezao dva dana na kaucu :)

 

 

Naj brutalnije sto sam u zivotu video to je bio na MISFITS koncertu u Kanadi pre deset god .. Ljudi su razbili ono mesto a i parking posle :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, sutke, good friendly violent fun bez koje ne moze proci ozbiljan thrash koncert. Vecina thrash pesama je dobro za istu, death je malo prebrz i pregust za sutku. Elem, udjem na svakom koncertu bar na pesmu-dve da se malo izjurcam, ali na Exodusu sam bas mnogo bio u pit-u, narocito jer je tu bio Robert(Rapid Force, znate koliki je covek) koji me je samo lopovskom iz zajebancije dizao na masu vise puta, bilo je vrhunski. Drugi nezaborvni koncert sto se sutki(a i svega ostalog) tice je bio moj prvi Slejer 2003., tu sam dobio i gadnu povredu noge, ali jbg, bio mladji ludji(naravno, i danas bih opet!), a i Slejer je to, kad krene raining blood 50% publike je pit! A na tim otvorenim velikim festivalima su sutke sjajne i ogromne, kada jednom udjes "the only way to exit is going piece by piece". A da, sto neko pomenu gore, na Motorheadu 2002. je stvarno bila borba za goli zivot. Naravno, sve pomenuto je radjeno u patikama, tako je lepse i bezopasnije za ostale! Potpuno razumem i ljude koji vise vole da gledaju koncert, da sve vide super, da sve cuju super i tako to, ali ja to ne umem when "adrenalin starts to flow" and "you 're thrashing all around..." Moooooosh!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni šutke često znaju da pokvare koncert. Ono, do jaja vam je, i meni je, samo se vi ubijajte, ali nemojte mene da zabijate u leđa i prolivate mi pivo po pantalonama...

 

Pa to,pogotovo kad odem sa devojkom i krenu da je vuku u sutku,onda moram da je drzim iza sebe inace kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma koja mi trenutno pada na pamet: bury your dead - magnolia :da:mosh1.gif

heaven shall burn, parkway drive, converge, evergreen terrace, all shall perish, walls of jericho, the acacia strain, stick to your guns, too pure to die, animosity, hatebreed... takodje bendovi uz koje moze dobro da se mosha :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su mi samo kocerata tako ukwarile masne metalske gromade..

 

Hmmm...Sha si ti trazhila na metal koncertu s takvim stavom?

(izvini sad ti pogledah u prfil i sve mi je jasno... :blink: )

 

Svi ostali nevolitelji MOOOSHHHPITOOOVA mogu komotno da odu do ogledala pljunu u isto i kazhu "POZERU!!!"

 

Svaki istinski ljubitelj METALA mora bar malo da ih gotivi. Ko skinsi skankovanje, il' shabani razbijanje chasha il' reperi mlataranje rukama....

To je sastavni deo potkulture sunce mu poljubim...

 

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lupas gluposti.

Kad god sam isao na neki koncert,isao sam da slusam muziku,malo headbangujem a boli me kurac za sutke.

Vise volim da stojim sa strane i posmatram ono na stejdzu nego da se peglam sa gomilom defekata i posle da prepricavam kako je bila do jaja sutka a da sam zapamtio 5 minuta desavanja sa stejdza.

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ostali nevolitelji MOOOSHHHPITOOOVA mogu komotno da odu do ogledala pljunu u isto i kazhu "POZERU!!!"

 

Svaki istinski ljubitelj METALA mora bar malo da ih gotivi. Ko skinsi skankovanje, il' shabani razbijanje chasha il' reperi mlataranje rukama....

To je sastavni deo potkulture sunce mu poljubim...

 

1) Ja sam po svim kriterijumima tr00 metalaca pozer i neviđeno mi je drago što je tako.

 

2) Moshpit je termin koji pre svega vezujem za hardcore. Zameniti tu reč u tvojoj rečenici sa "headbanging" i dobija se istinit iskaz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...