Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Mnogo lupas gluposti.

Kad god sam isao na neki koncert,isao sam da slusam muziku,malo headbangujem a boli me kurac za sutke.

Vise volim da stojim sa strane i posmatram ono na stejdzu nego da se peglam sa gomilom defekata i posle da prepricavam kako je bila do jaja sutka a da sam zapamtio 5 minuta desavanja sa stejdza.

Potpisujem.

Meni šutke često znaju da pokvare koncert. Ono, do jaja vam je, i meni je, samo se vi ubijajte, ali nemojte mene da zabijate u leđa i prolivate mi pivo po pantalonama...

Meni više od jebene šutke, iznervira kada me neko polije pivo po glavi, srećom imam kratku kosu.

Kada se to desi klao bih.

 

1) Ja sam po svim kriterijumima tr00 metalaca pozer i neviđeno mi je drago što je tako.

Ko jebe tr00 metalce za šta?

 

I ja sam pozer,bio sam na Rotting Christu obucen kao fenser.

Pa šta, baš te briga.

I za mene niko ne bi rekao da sa metalac. Jedino kada obučem neku metal majcu a to nije tako često.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lupas gluposti.

Kad god sam isao na neki koncert,isao sam da slusam muziku,malo headbangujem a boli me kurac za sutke.

Vise volim da stojim sa strane i posmatram ono na stejdzu nego da se peglam sa gomilom defekata i posle da prepricavam kako je bila do jaja sutka a da sam zapamtio 5 minuta desavanja sa stejdza.

 

 

Ovaj, "gomilom defekata"??!! Defekt mozes biti samo ako ovako vredjas bez ikakve svrhe i smisla. Drugo: Ides s devojkom, lepo, hoces da gledas koncert, nema problema, stanes pozadi, sa strane i nemas nikakve frke, odgledao sam milion koncerata tako i nikad mi pit koji je na 5-10-50 m od mene nije smetao, s druge strane, na 2 miliona koncerata sam i bio u pitu, vise ili manje, i to je to, stvar izbora.

 

 

 

Oko pozera, tr00 metalera i ostalo, pa majku mu boziju, to su sve sranja i jedno i drugo, i koji je vise kurac svima s tim??!! Kezual metalski stil oblacenja je meni najpriblizniji, tj. recimo da su tome najblizi Dew-Scented, tj. starija metalska ekipa opet, volim kad vidim na koncertu brdo ljudi u metalskim majicama, kao kada na jugu stadiona JNA vidim gomilu ljudi s crno-belim obelezijima, ali to je samo ono sto ja volim, i kada ce ljudi shvatiti da te kao metalca ne odredjuje oblacenje niti da l ides u pit na koncertima ili ne, zajebite te glupave raspreve vise.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki fan moshinga i retko se upustam u to,ali dva mosha u kojima sam iznimno uzivao su bila na Gardijanima-Mirror Mirror,i najbrutalnija na Motorglavu,kad su opleli Ace Of Spades...kuku.To je bilo krvoprolice.Sto neko rece borba za goli zivot.

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lupas gluposti.

Kad god sam isao na neki koncert,isao sam da slusam muziku,malo headbangujem a boli me kurac za sutke.

Vise volim da stojim sa strane i posmatram ono na stejdzu nego da se peglam sa gomilom defekata i posle da prepricavam kako je bila do jaja sutka a da sam zapamtio 5 minuta desavanja sa stejdza.

 

Hmmm. Kada mi neko poput tebe tako neshto kazhe to shvatam kao kompliment. :):):) .

 

Moshpit je termin koji pre svega vezujem za hardcore. Zameniti tu reč u tvojoj rečenici sa "headbanging" i dobija se istinit iskaz...

 

Donekle. Mozhda prog i hevi. Za agresivnije forme metala je ipak prikladnija shutka od er-gitaire.

Npr., nikad se jache nisam izdivljao nego na 'certu Entombeda '97me, a svaku stvar sam uralo u shutki. I naravno stejdz dajving. To su jednostavno osnovne komponente worshipovanja te mjuze. Ostalo je (meni bar) neiskreno - kao neko mrtvo puvalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim one agresivne shutke shto idu uz neki speed/death/thrash! INache pesme koje su po meni najbolje za shutku:

 

Iron Maiden -Ghost f Navigator :rockdevil:

(onaj deo: "take my heart and set it free"0

 

Helloween - Guardians :muzicar:

 

Iced Earth - Dracula

(onaj brzi deo "I am the dragon of blood, the relentless prince of pain, renouncing God off his throne, my blood is forever stained, for true love I shall I revenge! I deny the creed that damned her!)

 

Riblja Chorba - Srbin Je Lud :evotigana:

 

Marsh Na Drinu!!!! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni više od jebene šutke, iznervira kada me neko polije pivo po glavi, srećom imam kratku kosu.

Kada se to desi klao bih.

 

Meni se na Cannibal Corpse koncertu ispeo na kurac jedan lik koji je konstantno, ceo koncert, pljuvao u vis pa koga pogodi - pogodi... :violent:

 

Pretpostavljam da je on zbog toga "PRAVI" metalac, zar ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na Cannibal Corpse koncertu ispeo na kurac jedan lik koji je konstantno, ceo koncert, pljuvao u vis pa koga pogodi - pogodi... :violent:

 

Pretpostavljam da je on zbog toga "PRAVI" metalac, zar ne?

:lol:

 

Nije metalac, nego idiot...

 

Ali to je samo jedan POJEDINAC...

Share this post


Link to post
Share on other sites

untitledhb6.jpg

Nije ni chudo shto nesh u shutku, neko bi te nehotice samleo :):):)

 

Kontam da su ti tata i mama branili (ili josh uvek brane) da izgledash ko metalac :lol::lol::lol:

 

I koji je bre, ljudima ovde?

Hoche li to neko da mi kazhe da ide na Slayer ili Cannibale da bi stajao sa strane i divio se umechu :udri::udri::udri: ? Nije to Cynic ili Atheist bem mu sunce! Metal je primanje na mjuzu i to ISKRENO I AGRESIVNO...

 

Idi bre, kakvi su picopevci metaleri postali...ili je to par likova ovde na forumu. Zna se shta su nepisana pravila ponashanja za svakog potkulturasha. Sve ovo ostalo mi je malo j'banje al' da ti ne udje. Glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koji je bre, ljudima ovde?

Hoche li to neko da mi kazhe da ide na Slayer ili Cannibale da bi stajao sa strane i divio se umechu :udri::udri::udri: ? Nije to Cynic ili Atheist bem mu sunce! Metal je primanje na mjuzu i to ISKRENO I AGRESIVNO...

 

Idi bre, kakvi su picopevci metaleri postali...ili je to par likova ovde na forumu. Zna se shta su nepisana pravila ponashanja za svakog potkulturasha. Sve ovo ostalo mi je malo j'banje al' da ti ne udje. Glupost.

 

Post godine. :lol::lol::lol:

 

Da, isao sam na kanibale da bih se divio umecu posto smatram Pat O' Brien-a za jednog od trenutno najboljih gitarista i zaista ne vidim zasto bi ti ili bilo ko drugi imao bilo kakav problem sa tim???

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjako mila,sto ste vi dokoni ljudi i o cemu vi zubalo tupite....Ajde,ja sam lud i zato citam sve ovo....koje je vase opravdanje?hahahahahahaaaaa!!!!!

Chekam da mi dodju mushterije pa lozhim mentole.

 

@Talvi - to je bash lepo. I ti si bash fini. Verovatno na tvom koncertu koji nikada nechesh imati svi che lepo da se srede i da pljeskaju a povremeno djuskaju sa curom uz Fucked with a Knife!

 

pAPCI....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...