Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Jabba:

 

 

Sto samo thrash???

 

SVE!!

 

Ne kazem ja, dobre su i death/punk/hc sutke, al' nemam pojma, thrasherske su mi nekako vr' brate! :)

 

Slazem se sa Jokerom, na Expoitedu je bilo ne daj boze, mozda i bolje sto se koncert prekinuo, tu bi mrtvih bilo! :)

Ko ono nije video, ne moze ni da zamisli, vidis padne jedan covek, pa preko njega pet, pa preko njih deset, a sve vreme se oko njih ljudi i dalje kasape :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah po you tube-u neke mosh pitove...i naidjem na rekord...Svirao je Devildriver, ne znam de...pit delovao kao da je poluprechnika pola km...kad su se zaleteli....jebo majku....ugazishe se...ili kad sam video shutku na Wackenu, ima isto snimak na youtube-u mislim da je svirao Lamb of God, neki lik stoji u sredini...kad su se zaleteli, i izgazili ga...ne znam dal je ostao zhiv.Po meni najjacha pesma za shutku je Slayer-Angel of death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Gledah po you tube-u neke mosh pitove...i naidjem na rekord...Svirao je Devildriver, ne znam de...pit delovao kao da je poluprechnika pola km...kad su se zaleteli....jebo majku....ugazishe se...ili kad sam video shutku na Wackenu, ima isto snimak na youtube-u mislim da je svirao Lamb of God, neki lik stoji u sredini...kad su se zaleteli, i izgazili ga...ne znam dal je ostao zhiv.Po meni najjacha pesma za shutku je Slayer-Angel of death

 

Ne serenjdaj leba mi,dittohead od sleyera..si vido spot kako se šutaju?tako bi i mi...da ne pominjem od bombardera pesmu glasnik smrti ili od hellera, adam i eva ili inkvizicion.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sto "par budala"?

Pa ako moze na Block Out, moze i na Corbu! :)

 

Znaju moja ledja... kada je par budala merilo koliki pritisak moja kicma moze da izdrzi.. A ja sam morala u prve redove, delili su krem bananice i ratluk... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje bio na tankardu zna sta je sutka :rockdevil:

dva sata krljanje bez prestanka :rockdevil:

mada ni imapled nazarene nij bio bolji, a ni agent steel kad se setim :):rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uvek bilo glupo da se sutiram uz pesme koje uopste nisu za sutku.Znam recimo kada je Riblja Corba,imala veliki koncert na OFK stadionu,bila je par puta dobra sutka iako to nije muzika za sutku.Ili sutka na onim Rumunima Negura Bunget ili tako nesto.Muzika nikad sporija a sutka se pravi radi sutke.

Fora je da pesma buda tako dobra i brza da jednostavno ne mozes da izdrsis da stojis mirno.Cega sam se sve nagledao na metal svirkama,da kad pricam nekim ljudima,neveruju mi.Pustao sam im i neke snimke i ubedjivao ih kako niko od tih ljudi sa snimka nije na nikakvim drogama i nisu mi verovali..

Nema nista bolje nego kad pobesnis na svirci ali ono sto mnogi ljudi nikad nece shvatiti je da te dobar metal jednostavno natera da pobesnis,da jednostavno ne moze da stojis mirno na metal svirici..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da smislim šutke. Ako hoćeš da divljaš, idi povataj se sa ostalim siledžijama i udri, a kada si na koncertu ćuti i slušaj muziku. Zašto da neko ko je došao zbog muzike najebe ni kriv ni dužan zbog šutki?

Mada jeste, šutke su primer onog primamljivog zla, za koje, iako znaš da nije dobro, mami te da se pridružiš. Ja nisam fizički jak za to, tako da uvek gledam da se pomerim u stranu koliko je to moguće. Nikada do sada nisam upao u šutku i nadam se da nikada ni neću. Biće nezgodno na Castle Festu. Ne znam da li da očekujem šutke uz Judase ili Symphony X. Na Helloweenu znam da je bilo par šutki u SKC-u prošle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebale vas sutke da vas jebale, o napaljene budale.

Razumem ja i gurke i manje sutke, ali debile napaljene koji dolaze na koncert da bi se izivili i poubijali nikad necu shvatiti.

 

Hocete da se sutirate? Idite u jebene huligane ili ugovorite tucu na ulici, a nas obicne smrtnike ostavite daq uzivamo u koncertima.

Edited by Piper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebale vas sutke da vas jebale, o napaljene budale.

Razumem ja i gurke i manje sutke, ali debile napaljene koji dolaze na koncert da bi se izivili i poubijali nikad necu shvatiti.

 

Hocete da se sutirate? Idite u jebene huligane ili ugovorite tucu na ulici, a nas obicne smrtnike ostavite daq uzivamo u koncertima.

Well done.

 

I zar ovo nije do jaja?!

Neko kome to može biti do jaja je jebeni mazohista!

:confused:

 

Počinjem da se pitam kolike su mogućnosti da se izbegne šutka. Od sada, kad god vidim krug u daljini, odmah ću da se pomerim nekih pet metara unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E najvise od svega mrzim je kad na koncertu stojis mirno i onda se nadje neki idiot i povuce te nazad.Ni ne opasuljis se a vec te 30 martinki iznabada,dok se iskobeljas jos 30.Jos gore kad ulete ribe da se peglaju sa muskarcima,grebe te,cupa za kosu,fora jednom da dignem nogu fraktura lobanje,nego one to ne kontaju.

Ako si neizivljen treniraj ragbi da vidis sta je sutka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je shto u tim shutkama stvarno mozhesh da naletish na neku teshku budalu i da zheshce najebesh.

Pogotovo ako su na svirci neki skinsi...ajoj.

 

Mene jednom uvukli u shutku na nekoj svirci i kako krenula rulja ja tako naleteo na skinsa i ja njega sluchajno mlatnuo glavom u njegovu celu.Lik me samo pogleda,odgurne u pizdu materinu i nastavi dalje. :)

Da sam bio negde njegovo godishte garant bi ja najebo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...