Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Najbolja je IMAM DECKA NEMIRNOG...

Na svadbi kod sestricne...

Bem ti nedlju jes mi bubrege prosulo...

A neka znojava strina me scepala i kaze samo vrci nogama...

Jebo te bog jedva zivu glavu izvuko...

-------------------------------------

A skoro bio SMF...

Ima jedno 8,9 dana...

A jes me naka baraba sinula u rebra...

Majke mu ga indijanske...

 

 

Znas ono pozdrav svim INDIJANCIMA iz indije...

Edited by Vozd Jovan Pogani

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
E,e za Osvajace uvek bude opasno. Nije se za zajebavat!

:P

 

 

I jeste jer što na Osvajače uglavnom dolaze razni neiživljeni slepci od preko 30 i klinci koji misle da na rock koncertima mora da bude šutki jer su to gledali u Detroit Rock City-ju i ostalim sranjima, tako da sve to na kraju ispadne jadno i smešno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šališ se?

 

Zasto bih se salio? To sto se tebi ne skace na gore navedene pjesme ne znaci da i ja moram ko mutav stajati, dolazim na svirku da se izdivljam bez obzira kakva je svirka...

 

Neko je spomenuo kao na Osvajacima zna da bude opasno. :D Ok ne kazem ja da je bend za sutke ali kad je bila Maska morao sam neki lom napraviti, jebat omiljena pjesma od njih i tako to... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se zbog duplog posta...

 

@M-16

 

Ti ne kontas da kad se neko smiluje u BL da napravi svirku onda ti bendovi najcesce sviraju obrade Osvajaca, Corbe, Osmog putnika i slicno. Volim ja kad neko dodje i svira thrash, stvarno te sutke su najbolje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se zbog duplog posta...

 

@M-16

 

Ti ne kontas da kad se neko smiluje u BL da napravi svirku onda ti bendovi najcesce sviraju obrade Osvajaca, Corbe, Osmog putnika i slicno. Volim ja kad neko dodje i svira thrash, stvarno te sutke su najbolje... :D

 

Poznat mi je takav slucaj. Dodje neki bend, svira nesto kao hard rock i mi sta cemo, ajmo u sutku pa sta bude. Isto tako metal svirki nije bilo pa nisi imao izbora. Punk svirke su bile cesce i u sutkama su uglavnom bili metalci. Tad sam se osecao glupo, ali sta da se radi.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo koja pjesma od EKV-a i Bajage... :)

 

Salim se naravno, ma samo thrash za sutke. Jos da mi je otici na koncert Lamb of God da tu zlo napravim... :D

 

Kakvi na njihovim svirkama budu mosh pit-ovi...Uh...Nadam se da ce doci kod nas da im pokazemo kako se to u Srbiji radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...