Jump to content

Emir Hot


Recommended Posts

  • 2 months later...

Neon Knights – “Deserted Land” (1998)

 

http://rapidshare.com/files/107469699/Neon_Knights.rar.html

 

Ovaj album je nemoguce pronaci u domacim muzickim radnjama, pa zbog toga evo link za download. Tuzlanski heavy metal bend u kome je Hot svirao prije prelaska u Southern Storm. Njihov jedini album “Deserted Land” iz 1998. objavljen za jednu italijansku etiketu.

Po mom misljenju odlican album!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neon Knights – “Deserted Land” (1998)

 

http://rapidshare.com/files/107469699/Neon_Knights.rar.html

 

Ovaj album je nemoguce pronaci u domacim muzickim radnjama, pa zbog toga evo link za download. Tuzlanski heavy metal bend u kome je Hot svirao prije prelaska u Southern Storm. Njihov jedini album “Deserted Land” iz 1998. objavljen za jednu italijansku etiketu.

Po mom misljenju odlican album!

 

 

Da, cak su imali i svirke po Italiji!

Hvala za link ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

pazite bend i nije los,svidja mi se.ali zasto pobogu je nazvao album sevdah metal kada ovde nema ni s od sevdaha.nema ni trunke i to kazem ja koji jako voli sevdah muziku i stalno je slusa

 

ovo je sevdah,safet isovic-u stambolu na bosforu

 

usput slusajte kultur shock,to je pravi sevdah metal-hardcore a ne ovo.i usput za svima moram da kazem da je sevdah umetnost od muzike i da metal moze da pravi svaka budala ali ne i sevdah jer za sevdah treba imati dushu

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, cak su imali i svirke po Italiji!

Nije samo da su imali svirke po Italiji, nego su imali Labyrinth za predgrupu tamo, i to u Return to Heaven Denied eri Labyrintha, kad su najbolji i bili :meshuggah: Potom, u italijanskom Metal Hammeru vece ocene od Bruce Dickinson solo albuma. Svirali su na zatvaranju fudbalskog prvenstva u Francuskoj.

 

A poseban detalj je da je vokal Edvard, u to doba imao 17/18 godina.

 

Predobar album Deserted Land, odlicne pesme... da je bolja produkcija, parirao bi svom heavy metalu na planeti snimljenom u to vreme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazite bend i nije los,svidja mi se.ali zasto pobogu je nazvao album sevdah metal kada ovde nema ni s od sevdaha.nema ni trunke i to kazem ja koji jako voli sevdah muziku i stalno je slusa

 

ovo je sevdah,safet isovic-u stambolu na bosforu

 

usput slusajte kultur shock,to je pravi sevdah metal-hardcore a ne ovo.i usput za svima moram da kazem da je sevdah umetnost od muzike i da metal moze da pravi svaka budala ali ne i sevdah jer za sevdah treba imati dushu

 

Sevdah nije muzika. Sevdah je ljubav, i to posebna vrsta ljubavi. Na bukletu Sevdah Metala ima definicija sevdaha. Ali zato metal jeste muzika. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Ja se u slušanju muzike rukovodim devizom "od manjka glava ne boli". Dakle, baš mi je drago što na albumu nema nekih proseravanja, koja bi bila višak. Svaka deonica je na mestu, svaka pesma je jaka, ukratko - radi se o jednom od nekoliko najboljih metal albuma u 21. veku. Bojim se da je baš zato neponovljiv. Kad bi Emir sada izdao još neki album, verujem da ne bi bio ni blizu Sevdah Metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sevdah nije muzika. Sevdah je ljubav, i to posebna vrsta ljubavi. Na bukletu Sevdah Metala ima definicija sevdaha. Ali zato metal jeste muzika. :rockdevil:

 

sevdah jeste pravac muzike,potice iz arapske reci koja oznacava tugu.sevdah je narodna muzika koja je nastala u gradovima u bosni.ovaj emir hot nema ni s od sevdaha

 

Slazem se skroz!!! Ovo je toliko dobar album da je na njemu trebalo staviti natpis - Samo za true metal bracu -

 

sta reci na ovo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ovaj album i jeste za ljude koji cene pravi metal. Valja imati u vidu da je Emir Hot poprilično inspirisan Malmsteen-ovim radom, ali isto tako i da poslednjih nekoliko Malmsteen-ovih albuma nisu ni blizu po kreativnosti ovom Emirovom remek delu. Emir je uneo svežu krv u već poprilično ustajali muzički fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
pa mozda mi se zato ne svidja,ja prezirem hevi metal i malstima

 

 

To je zato sto nisi true. Nista licno batice samo konstatujem. Bilo bi i dosadno na forumu da su svi isti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...