Jump to content

Spring And Youth


Marishte

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Купих ово на бувљаку, били дискови "три за марку":

 

7qyoxalzkce457w74bu.jpg

 

Још сам узео Брајана Ферија са потписом "Децембар 1991. Поповић" и неке Одличне хрчке... чудни су путеви компакт дискова.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Купих ово на бувљаку, били дискови "три за марку":

 

7qyoxalzkce457w74bu.jpg

 

Још сам узео Брајана Ферија са потписом "Децембар 1991. Поповић" и неке Одличне хрчке... чудни су путеви компакт дискова.

moram da ti priznam da sam se lepo nasmejao. pitacu potpisanog clana u cemu je stvar. sa kog je ovo buvljaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Локалног, бањалучког.

 

Ако је диск којим случајем украден, вољан сам вратити.

У супротном, дедер се прославите па да га трпам на иБеј.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://dontcountonitreviews.blogspot.com/2013/08/spring-and-youth-between-irony-2012.html

 

evo sta stranci kazu o albumu...

 

ako se neko sledece srede bude nalazio u Paracinu, neka svrne do Masona, pravimo paracinsku promociju albuma, sa pustanjem muzike i cak mozda i nekim prosviravanjem filipa i marka... bice zabavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Iskren da budem ovo mi izgleda kao pronadjeni snimci nekog okultnog rituala koji je posao potpuno naopako. Svidja mi se se sto je sniman VHS tehnikom ili je barem oponasano, sa svim onim snegom. Ali da budem iskren ne verujem da ce ga pustiti u nekoj od ovih emisija sto postoje. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala!

 

@vojvod snimano je sa dve vhs kamere, jednu sam nasao na poslu, medju djubretom, neku za koju su svi mislili da je pokvarena i ima default datum kad se ukljuci 1.1.1983. i jednu jos stariju, koju sam kupio na limundu za 350 dinara i sve to snimljeno na nekoj matoroj kaseti iz osamdesetih sa koje sam presnimio bolji zivot 2 i ljubi ljubi al glavu ne gubi. nije bas da sam razmisljao o pustanju u emisijama, niti zapravo znam koje emisije postoje, niti kako se dolazi do tih emisija, bilo bi lepo pojaviti se na televizoru, ali ja ne znam kako se to radi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marishte, stvar je jako prosta. Svirate, nastupate, onda uzmete nazovete Studio B (npr, ili 202, njih svakako), saljete snimke za radio, pa ako vas puste med i mleko. Za Jelen top 10, Gruvanje morate da imate kakve konekcije. :haha:

 

Elem, dopada mi se sto si eksperimentisao sa svime, mada moram da postavim jedno iskonsko, a ozbiljno pitanje, ako bend ne postoji kao takav, sto ste se uopste cimali sa pravljanjem spota? Jel razmisljate vi da se ponovo okupite, ili je ovo vise neki fazon, hej posthumni trzaj da barem nekako album ostane upamcen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...