Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Pa dobro, svako je ponekad dobio želju da kupi disk od čika Voje, skine se, natakne ga na kitu (mislim disk, ne čika Voju) i skakuće go unaokolo. Jeste malo nepristojno, ali je super, onako, oseti se čovek slobodnim. Čika Voja pravi jako romantičnu muziku i ja ovo gore radim kad želim da se osetim romantično. Ali i dalje ne znam kako neko može da bude takav debil da daje hiljadu i nešto dinara za metal original kada za te pare može da kupi svazilendski folk, koji je mnogo kvalitetnija muzika. Mada, Svazilend mislim da nije baš dobra zemlja. Čuo sam da su ubijali neke izbeglice i to.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, svako je ponekad dobio želju da kupi disk od čika Voje, skine se, natakne ga na kitu (mislim disk, ne čika Voju) i skakuće go unaokolo. Jeste malo nepristojno, ali je super, onako, oseti se čovek slobodnim. Čika Voja pravi jako romantičnu muziku i ja ovo gore radim kad želim da se osetim romantično. Ali i dalje ne znam kako neko može da bude takav debil da daje hiljadu i nešto dinara za metal original kada za te pare može da kupi svazilendski folk, koji je mnogo kvalitetnija muzika. Mada, Svazilend mislim da nije baš dobra zemlja. Čuo sam da su ubijali neke izbeglice i to.

 

slazem se, od reci do reci. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original kurac moj. Aj okreni ga i reci mi koje je boje disk odozdo?

 

 

 

Cika voja je samoizdavac svojih radova,tako da se CD vodi kao or'djinal,koje god da je boje CD-oje izspod(makar bio rezan na Princo il smartbuy cd-ju).A s obzirom da se moze naci samo kod Cika Voje i nigde drugde,kad Cika Voja odapne njegov kompakt CD ce biti sveti gral kolekciJonarstva.Ce da vredi vise od prvog printa prvog muzickog diska na svetu-Dire Straits-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, svako je ponekad dobio želju da kupi disk od čika Voje, skine se, natakne ga na kitu (mislim disk, ne čika Voju) i skakuće go unaokolo. Jeste malo nepristojno, ali je super, onako, oseti se čovek slobodnim. Čika Voja pravi jako romantičnu muziku i ja ovo gore radim kad želim da se osetim romantično. Ali i dalje ne znam kako neko može da bude takav debil da daje hiljadu i nešto dinara za metal original kada za te pare može da kupi svazilendski folk, koji je mnogo kvalitetnija muzika. Mada, Svazilend mislim da nije baš dobra zemlja. Čuo sam da su ubijali neke izbeglice i to.

 

kao prvo ja sam kupio disk od cika voje zato sto sam uzivo cuo da dobro svira gajde.i to sto se skidam ponekada go okolo nema veze sa tim.sta vise ja i ne volim da se skidam vishe go.zadnji put sam se skinuo go kada sam prvi put usao u onu rupcagu od kst i rekao sam sebi da vishe nikada necu da tamo udjem u zivotu.to mesto je sranje i ljude koji su tamo treba pobiti.skinuo sam se da bi pokazao penis njima kao znak nepostovanja.cika vojina muzika je stvarno romanticna ali na jako cudan nacin.i takodje je i herojska.i da mislim da su ti ljudi koji daju tolike pare za tamo neku buku debili.usput folk muzika iz svazilenda ne valja ni zasta zato sto africka folk muzika uopste ne valja.ako te bas zanima jedina africka folk muzika koja mi se je svidela je neki etionpski etno jazz bend(mogu i da ti okacim pesmu da cujes) koji je napravio jednu ok pesmu.dalje sto se tice tih izbeglica za taj slucaj stvarno nisam cuo.ali poenta je da stojim iz onoga sto sam rekao dok ovi debili prave trecerazrednu buku cika voja svira prvoklasnu muziku.i bolji je od may resualt i stone i alogie.

 

evo vam omot da vidite kako izgleda taj orginal

 

S7301160.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko uopšte danas kupuje diskove?

 

ja samo ako želim album nekog domaćeg benda, kupim cd... stranci preko torrenta se kupuju, u megabajtima.

 

 

Ma u pravu si potpuno princezo,i ja isto.Samo cekam novi album Seja Kalaca,to cu da kupim original.Ako ti nije tesko javi mi kad ga ti uzmes gde si kupila pa da idem i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nebi bilo zao da kupim disk domace kvalitetne muzike.recimo bas mi je sada palo na pamet da bi hteo orginal disk sa guslanjem djordjijeta koprivice samo neznam kao prvo dali uopste je izdao nesto na disku posto on uglavnom ide po kasetama a kao drugo gde mogu to da kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nebi bilo zao da kupim disk domace kvalitetne muzike.recimo bas mi je sada palo na pamet da bi hteo orginal disk sa guslanjem djordjijeta koprivice samo neznam kao prvo dali uopste je izdao nesto na disku posto on uglavnom ide po kasetama a kao drugo gde mogu to da kupim?

 

 

Takve diskove mozes da kupis na nekom nacionalnom saboru-u Guci,na Ravnoj Gori,na nekom vecem vasaru...Mislim da ima i onaj baja sto na autobuskoj stanici u BG-u drzi ono nacionalno trafiche.

Ja sam brdo toga kupovao ranijih godina na Ravnoj Gori.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve diskove mozes da kupis na nekom nacionalnom saboru-u Guci,na Ravnoj Gori,na nekom vecem vasaru...Mislim da ima i onaj baja sto na autobuskoj stanici u BG-u drzi ono nacionalno trafiche.

Ja sam brdo toga kupovao ranijih godina na Ravnoj Gori.

 

upravu si tamo mogu da se nadju takve stvari.i usput ove godine moram da idem na ravnu goru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u pravu si potpuno princezo,i ja isto.Samo cekam novi album Seja Kalaca,to cu da kupim original.Ako ti nije tesko javi mi kad ga ti uzmes gde si kupila pa da idem i ja.

hehe, pa ne znam... rado bi da znam gde uopšte ima da se kupe cd-ovi... mislim, nešto tako poput seje kalača na primer. :)

 

dobro, priznajem, kupila sam cd kreatora pre 3 meseca za 5€ i poklonila ga ortaku da bi išao na koncert sa mnom u februaru :) :)

 

@boško - u just shut up. i bought your cd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма какво увртање руку, грижа савест је натерала. ;)

 

Него, данас коначно пристигли:

 

CRYSTAL VIPER - The curse of the crystal viper (буквално фантастичан хеви са женским вокалима!; The last axeman је хит на прво слушање)

IN MALICE WAKE - Еternal nightmare (стварно одличан нови треш из Аустралије; преслушајте обавезно!)

AGHORA - Aghora (no comment nedeed here i suppose...)

 

:meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л'? Хајде, признај, ко ти је увртао руку да тако нешто урадиш? :P

:uhoh:

 

uzela sam disk kad je izašao... mislim da je bilo na poslednjoj svirci u skc-u na kojoj sam bila, pre nego zapalih u vijenu... negde krajem 2007... bez uvrtanja ruku..

Edited by Prinzessin Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...