Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

ali izleciva, na srecu.

Ускратиш му џепарац и да видиш како ће да се излечи. ;)

 

Nikad ne bih kupio album koji je potpisan nekom drugom, jer šta mi onda znače ti potpisi, osim da mi pokvare buklet?

Потписи су само глупаве жврљотине које кваре изглед. Ја неком да дам да ми шкраба по плочама? Како да не.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

''А био си млад, имао си потребу да једеш, да јебеш ... а то кошта. Па онда дрога ...''

 

Морао сам, Теша ме бомбардовао ПП-овима преко фејса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činimi se da je goxy svojevremeno od mene pazario Satanic Webmaster-ustvari tako smo se i upoznali :pivopije:

 

a da, kao i revenge/black witchery split.bio je to period kad sam se definitivno priklonio ross bay kanadskoj skoli black metala i ostao joj veran do dana danasnjeg.

 

istina,taj webmaster je kul album.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si nabavio ta potpisana izdanja i koji su albumi? Ja imam sve studijske od njih, našao mi je Rakić pre par meseci od nekog lika, jebeni kult!

 

 

Epitaph i Krvestreb potpisani a treci koji nije potpisan Cerná Krev.

Kolega iz Osijeka se bavi preprodavanjem CD-ova,cesto u sebe ima orginale Maniac Butchera,i sam je veliki fan,njihove orginale dobija direktno od Barbaruda ako sam dobro shvatio iz njegove price.Ako je neko zainteresovan mogu ostaviti link sa popisom cd-ova do kojih moze da se dodje preko njega..

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da, kao i revenge/black witchery split.bio je to period kad sam se definitivno priklonio ross bay kanadskoj skoli black metala i ostao joj veran do dana danasnjeg.

 

istina,taj webmaster je kul album.

 

:rockdevil:

da, zapravo ona prva pesma nije ni malo loša. nešto se zove karelia vampiria :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Борко Митић - fantasy

Концепт - ходници времена

 

Подршка за yobo :bigblue: , требало би да избаце и други албум колико видех на оном свемиру

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeno:

CD

N. ali log. - Vaspostavljanje (nekad sam imao kasetu pa je prodao jer sam mislio da ću kupiti sebi CD... i evo, kupih ga 7 godina kasnije... 900 dinara, malo boli)

Charlie B. - Reč (podrška Slobi i Bandiju, a i da vidimo kako to izgleda... u pitanju je alt. pop. rok.)

Kristali - Live @ Studio 6 (da kompletiram njihovu diskografiju, i taman da imam na disku makar koju stvar sa njihovog prvog albuma, iako u znatno mekšoj varijanti... "Osmi dan")

Dr. Project Point Blank - A Whiter Shade of Blue (Crnke, što se kaže, ne uzima zarobljenike, a za pohvalu je i jako dobar dizajn omota, ne baš kao za 8 Blue Balls - po mom mišljenju jedno od najelegantnijih domaćih izdanja u skorije vrijeme, ali svjetlosnim godinama bolji od omota za prošli album koji znatno unazađuje album u pogledu pakovanja)

Pero Defformero - Undergrand (na svirci uzeh sebi, za potpise, a moj nepotpisani će u poklone)

Kasete

Smak - Star? Mlad. Večan? (imao nekad, prodao, i onda skontao da bih veoma rado da je imam opet... imam i RTVLJ Smak kompilaciju na disku, ali ova mi je puno bolja i draža...)

Prijatelji Porche Lynn - Zemljo, vraćam ti ime (bend koji se zove tako kako se zove izdaje album koji se zove tako kako se zove... kult)

DVD

Kanda, Kodža i Nebojša - Prekidi stvarnosti (iako ih ne volim, dobih preporuku da je dobar DVD, pa da vidimo)

 

Poklon:

CD

Piknik - Dembelan (zahvalnost Gosn. Bandaru, juče kratko preslušah 2 numere, ovo je baš udarac špicom kopačke u kost)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...