Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Bible ti je neki stoner heavy, a Gridlink ultra grind.

Фала на информацијама. Значи, музика да ти глава експлодира моментално. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rambo Amadeus - Hipišizik Metafizik

Prije koji dan, na benzinskoj pumpi, u tri ujutru nakon završenog seminarskog rada krenem po čips i sok, kad tamo polica sa diskovima i između kojekakvih kompilacija platinastih hitova stoji Rambo... i to po razumnoj cijeni od 5 eura. Ovdje kod nas nema pravih uvoznika za bilo šta što nije Grand/City, a ima jedna prodavnica diskova u gradu gdje se mogu naći PGP/One Records i diskovi sa još par "etiketa", ali po cijeni od 8 eura... A i tu je izbor ograničen. Meni baš drago bilo kad sam ugledao Ramba, iako M-91 računam za njegov posljednji stvarno zanimljiv studijski album, ovaj kupih, pa makar ga poslušao dvaput (već sam jednom, nije mi bilo baš ugodno).

 

Generacija 5 - Unplugged & Live

Disciplin a Kitschme - I Think I See Myself on CCTV

U jednoj maloj radnjici koja je pred propadanjem, rasprodaja, po 3 eura, stoje već godinama diskovi, šaka njih, kutije maltene istrunule. Generaciju 5 sam odavno planirao uzeti, red je da se ima, onako usput, a Disciplinu zbog mladosti svoje. Sjećam se kad se pojavila ta britanska verzija Discipline kako mi je bilo bezveze i nije mi se sviđalo, ali s vremenom sam malo skontao priču... Vrtili se spotovi i polako... I sad kad sam pustio disk skontam da znam svaku jebenu stvar. U suštini, opaka svirka i zvuk.

 

TONA - 1000

 

tonaomot.jpg

 

E, ovo stiže danas iz Novog Sada, kako kaže jedna recenzija, "spoj onog najboljeg iz roka, metala i panka"... Grubo, muški i kako treba.

MySpace profil - LINK - poslušati obavezno numeru "Oreol", po meni vjerovatno najbolja srpska rok pjesma u posljednjih 10 godina.

Naručivanje za Srbiju, ukoliko se neko zainteresuje - LINK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BELPHEGOR "Blutsabbath" 1997 (original Last Episode Records press)

 

Znaci ti si taj koji je bio brzi od mene! Svaka chast!

Imam Blutsabbath u kolekciji ali kao reizdanje zajedno sa The Last Supper (2CD).

Edited by Nemethor

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA cim sam video, telefon u ruke i rezervisi. Ali jbg, i ti ces verovatno jednom biti brzi i od mene. Do sada sam te 2 puta pretekao. :)

:pivopije:

 

To su stvari koje zivot znace. Od Belphegor-a mi samo nedostaje Infernal Live Orgasm, cak sam ga imao u rukama u Totemu ali na kraju

ga ipak nisam kupio. Nije mi jasno zasto to ne stavljaju u zvanicnu Belphegor diskografiju, ni na sajtu ni na space-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...