Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Dream Theater: Falling Into Infinity, Images and Words, Metropolis Part 2: Scenes From a Memory, Train of Thought, Awake

Isto. Koga zanima - to je 5 CD-ova u jednom pakovanju pod nazivom Original Album Series - kupio u Vulkan Knjizari u Knez Mihajlovoj za 1599 dinara.

 

Jedino sto nema bookleta, ali meni ne smeta mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inquisition - Magnificent Glorification Of Lucifer / No Colours Records promo

Woodtemple - The Call from the Pagan Woods / No Colours Records promo

Satanic Warmaster - ...of the Night / No Colours Records promo

Satanic Warmaster - Carelian Satanist Madness / No Colours Records promo

Graveland - Dawn of Iron Blades / No Colours Records promo

Nargaroth - Prosatanica Shooting Angels / No Colours Records promo

Nyktalgia - Nyktalgia / No Colours Records promo

Fortíd - Völuspá Part I: Thor's Anger / No Colours Records promo

Torrent - Between the Stones / No Colours Records promo

Pest - Dauðafærð / No Colours Records promo

Iuvenes / Leviathan - Live In Eternal Sin & The Speed Of Darkness SPLIT / No Colours Records promo

Rexor - Infernum Dominium / No Colours Records promo

Kozeljnik - Wrecked in Ruins of Solitude / promo CD (self-released, 66 copies)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kom bendu sviraš i šta sviraš?

 

rispekt za Angel witch i Crimson glory

 

Tebra, u pitanju je šoping turneja, da je tako nazovemo. :lol: A Doro Pesch je ta koja je trebalo da nastupi u Bratislavi, pa je ispala pička i otkazala zbog nekog tamo Frubijevog pandana. I onda sam ja da ne bih otkazao put smislio sebi drugu zanimaciju. Nego, kasno sam se setio da skoknem do Beča, pa nisam stigao da provalim na netu koje su dobre radnje. Našao sam samo jednu, ali u njoj imaju pretežno ekstremni metal. Ovaj Angel Witch je jedan od retkih heavy albuma na koje sam tamo naleteo.

 

Svaka čast!!!

Koja su izdanja u pitanju?

 

Angel Witch je Castle Records prošireno izdanje za 25-godišnjicu, Accept je prva štampa, američko Portrait izdanje (razočarao sam se, nema ljudski buklet), Judas je Repertoire Records reizdanje iz 1995, a Crimson je Metal Mind reizdanje sa bonus pesmom Dream Dancer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judas je Repertoire Records reizdanje iz 1995, a Crimson je Metal Mind reizdanje sa bonus pesmom Dream Dancer.

I ja imam ta izdanja Crimson Glory je super, a za Judas mi je krivo što nema tekstova već neka biografija i "Dreamer Deciver" je pogrešno nazvana "Dream Deciver"

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda vise pentagrami, obrnuti krstovi, kozje glave na zidovima, Isus razapet u izlogu...

uh kakva prodavnica. ja bi se sav utronjao. mogu da zamislim facu prodavca kad si mu doneo hrpu onih hard'n'hevi diskova na kasu. je l' te pitao odakle si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidiš Gojko što je prodavnica u Beču u tvom fazonu. Svuda vise pentagrami, obrnuti krstovi, kozje glave na zidovima, Isus razapet u izlogu... Totem se zove, ako već nisi bio.

Totem je kult, pocetak i kraj svega kako sam cuo. Prodavc je kralj, a izbor muzike im je savrsen. Mogu okaciti neke fotke iz tog shopa ako ikog zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...