Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Incantation - Onward To Golgotha

Darkthrone - Transilvanian Hunger

Svartsyn - Bloodline

Kozeljnik - Null: The Acheron Of Multiform Negation

Obituary - Slowly We Rot

Obituary - Back From The Dead

Blacklodge - MachinatioN

 

Čekam da stigne...

Acrimonious - Sunyata

Marduk - Nightwing

Esoteric - The Maniacal Vale

 

' timestamp='1364674308' post='2633813']

Incantation :wub:

Mortal Throne (pored zadnjeg remek dela) je najbolji album u dosadasnjoj diskografiji ovog fantasticnog benda.

 

Mortal Throne of Nazarene im jeste najbolji album, meni je možda i omiljen death metal album. Ovaj novi sam slušao desetak puta i ne ide. Ne mogu dva rifa da upamtim, glas je očajan, ali dobro, stvar ukusa... Zadnji album koji mi se stvarno sviđa je The Infernal Storm, sve posle toga mi je dosadno, možda tu i tamo poneka pesma može da prođe. :(

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko da mi preporuči neki dobar sajt za naručivanje diskova, gde postoji solidan izbor naslova? S tim da bude neka razumna poštarina (ili da je uopšte nema, kao kad naručujem knjige) i po mogućstvu da se plaća unapred internet karticom?

 

Ja pokušao nešto od Nuclear Blast-a da naručim, ali ima neka nenormalna poštarina, 26 evra. Za Amazon sam čuo da iz Amerike ne šalju, već samo britanska verzija, ali mi nije baš najjasnije kako taj sajt funkcioniše. Imam utisak da je nešto kao Kupindo, povežu te sa prodavcem, a ja bih ipak da naručim od neke prodavnice direktno. Ili e-bay, tamo kao ima neke licitacije, a ja nisam dovoljno bistar za te stvari. :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

imag0159dr.jpg

 

@Bata

 

Ja sam najcesce kupovao sa amazon.co.uk ili http://www.theomegaorder.com

 

Omega Order cesto ima neke akcije, pa mozes da nadjes neke naslove prilicno povoljno. Medjutim, Ameri su podigli cene postarine pa nisam siguran koliko je to povoljno sada.

Amazon samo britanski, i mozes da kupujes direktno od njih. Imaju i tu varijantu da su oni posrednik izmedju prodavca i tebe kao kupca (kao Kupindo). Uvek kupuj direktno od njih, i u tom slucaju odbijaju PDV(20% cini mi se).

 

Dobri su ti jos i burningshed.com (takodje Englezi) i http://www.recordshopx.com (Finci, jeftina postarina ali su cene diskova bas visoke).

 

E da, imas i ovo http://www.wowhd.co.uk. Besplatna dostava, ali vodi racuna jer cesto salju neka argentinska izdanja ili tako nesto.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...