Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

18€ na Grooves-u, mada sam uhvatio i neki popust od 15%. Trenutno je na popustu za 16€, poštarina je 2€ ili free ako uzmeš robu u vrednosti od preko 20€.

http://www.grooves.l...1987041157.html

 

EDIT: Nisu sva 4, posebno sam uzeo Eternal. Samo Polaris, Elysium i Nemesis su u boxu. Elysium koštao kao ova 3 jbg :D

Edited by StarbreakeR
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

18€ na Grooves-u, mada sam uhvatio i neki popust od 15%. Trenutno je na popustu za 16€, poštarina je 2€ ili free ako uzmeš robu u vrednosti od preko 20€.

http://www.grooves.l...1987041157.html

 

EDIT: Nisu sva 4, posebno sam uzeo Eternal. Samo Polaris, Elysium i Nemesis su u boxu. Elysium koštao kao ova 3 jbg :D

18€ na Grooves-u, mada sam uhvatio i neki popust od 15%. Trenutno je na popustu za 16€, poštarina je 2€ ili free ako uzmeš robu u vrednosti od preko 20€.

http://www.grooves.l...1987041157.html

 

EDIT: Nisu sva 4, posebno sam uzeo Eternal. Samo Polaris, Elysium i Nemesis su u boxu. Elysium koštao kao ova 3 jbg :D

 

Da li si uzimao nekada vise stvari sa Grooves Inc. sa razlicitim datumima isporuke i kako ti stizu u tom slucaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si uzimao nekada vise stvari sa Grooves Inc. sa razlicitim datumima isporuke i kako ti stizu u tom slucaju?

Ne, ali ovo su mi poslali u 2 različita paketa sa po nedeju dana razlike. Ne znam na šta se odnosi pitanje, ali stigli su Ok i nije naplaćena poštarina, samo je taj order podeljen u 2 parcele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dom, od 10-15h kaže, svake prve nedelje u mesecu. Ostale nedelje gradovi u Srbiji, ako je to ta ista berza.

 

Nisam nešto zadovoljan ponudom. Ali sam oduševljen što sam naleteo na neke lude Ruse, ima neki Helloween cd, "Step out of Hell" cover i backcover, na kome piše "Rabbit Don't Come Easy" i pozadi tracklist od RDCE albuma, i to sa bonusima :haha:

 

Malo mi žao što nisam uzeo, nula od kolekcionara.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujem da ima svačega

 

Ако мислиш на метал,бадава ћеш да идеш. Од метала нема готово ничега. Задњи пут кад сам био пролетос баш је била јадна понуда. Шака јада продаваца и још мање купаца. Она берза код скца је био прави догађај који се,на жалост,никада више неће поновити.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јесте. Сад имаш интернет и апсолутно све што пожелиш ти је доступно тамо. Зашто би ико ишо на берзу и куповао дискове/плоче. У моје време није било нета па си морао деееебело да се помучиш да набавиш неке ређе ствари. Наравно да је то тада имало своју драж. Сада је све обесмишљено укључујући и музику. Сад се музика више не мери дисковима које имаш него гигабајтима,терабајтима и осталим срањима које престављају меру количине података. Хвала Богу па има још људи који дефинитивно нису одустали од дискова и плоча.

Драже ми је да имам 1 оригиналан диск него 100 гигабајта музике на компу!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam odrastao u to neko vreme, ali mi je ipak draže 100 GB muzike jebiga.

 

mp3 je fenomenalna stvar iz 1000 praktičnih razloga, jesam i ja sentimentalno vezan za te fizičke nosače zvuka, i dalje volim kupiti poneki disk s vremena na vreme, ali besmisleno je ići u nekakvu trku i poređenje sa tim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa Saletom, jebo 100 GB muzike, pa to sve kad bi seo da slusas trebalo bi ti godinu dana samo jednom da predjes.

I za te prakticne razloge meni nesto nema potpore, ja kad idem u hiking metal setnje slusam originale sa diskmena. Jedino kad zujim po gradu pici mi mjuza sa telefona ali bez toga se realno i moze. Cesto pozelim da batalim skidanje mjuze ali jbg zavisnost je velika.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a što moraš sedati odjednom? lepo je imati dosta stvari, pa kad god ti padne na kurac da čuješ nešto, bude pri ruci. uostalom, uz lepote kao što je soulseek čak ni ne moraš imati išta na hardu - šta god ti padne na pamet, skineš u sekundi. diskmen nikad imao nisam, šta se koji moj imam cimati kad je tu telefon

 

sve dok je meni muzika u ušima, te okolne finese me ne tangiraju preterano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја конкретно,ретко кад слушам музику са компа или нета. Једино ако ме мрзи да копам по дисковима. По мени је интернет супер из разлога што можеш прво да чујеш неки албум па ако ти се свиди онда га купиш на диску. Раније тога није било па си мого да се зајебеш и рецимо купиш диск а албум говно. У ствари,тад је било оних пиратских касета у феликсу и на оним штандовима код скца па си мого ту да пазариш касету и чујеш шта те занима а да платиш мале паре тако да је интернет замена за скц и феликс :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tim, i ja volim da imam dostupno sto vise stvari... ali imam +600 CDova sad, to je realno dovoljno za ogroman izbor u svakom momentu.

Sad sto sam realno addict od MP3ca, to je druga prica.

To za muziku u usima je individualno, nema meni albuma dok ga nema na polici.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...