Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Ja se nikad ne zalećem da kupim album čim izađe (ustvari, skoro nikad). Npr. zadnji Nightbringer, bio je čini mi se 14e kad je izašo. Kupio sam ga posle pola godine za 5e na nekom popustu. Mada nekad se desi i obrnuta situacija, posebno ako je neko limitirano izdanje, pa poskupi 100 puta. Evo, Peste Noire na primer... Diskovi su im preskupi, možeš da kupiš 10 isto tako dobra albuma umesto tog jednog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, znam da neki Watain sad košta boga oca, ono izdanje sa svećama itd

 

U svakom slučaju, lično više volim da buklet ima više sadržaja nego da mi se disk krca sa bonus pesmama.

 

uvek sam mrzeo bonus pesme, jebena japanska izdanja, EP izdanja koja izlaze samo na pločama i ostale gluposti

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su to preko noći postali ovoliko popularni uopšte mi nije jasno. Album je isti kao i svi do sad, ni bolji, ni gori, niti se razlikuje nešto od prethodnih.

 

primećujem da je trenutno u trendu black metal gde se furaju kapuljače na glavama, dakle i oni su tu upali :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo dobar ti taj biomechanical, sećam se kad je izašo taj album, mediji ih uglavnom hvalili, a metal fanovi baš nešto nisu bili naklonjeni tom zvuku, da ne kažem uglavnom ih pljuvali. Meni taj album baš bio dobar, ali su uživo stvarno krš zvučali u skcu.

 

ps. da i meni ide na k... kad ima nalepnica bez folije, ovo sa digipakom već kriminal, srećom nisam se susreo sa tim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa kim su svirali u SKCu?

 

verujem da su uzasno zvuceli, ovo realno ne moze da se izvede uzivo. aj mozda i moze ovo ranije nekako, ali vec pretrpavanje na Cannibalised, to bas nema boga da zvuci kako treba uzivo.

 

mada zato su i do jaja albumi bili, to namerno preterivanje u svakom pravcu i svakom momentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ništa protiv da bude nalepnica na kutiji (plastičnoj) ali je iritantno kada ona napukne i posle je greota menjati. :cry:

 

Kod digipaka mi se par puta desilo da je iznutra već pukao zubac koji drži disk ili još gore da odlepljen taj plastični deo, a sve bilo u celofanu. Sada saoećam sa Lazom kada je davno napisao da mrzi digipak izdanja. :mhihi:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da nije tolika nalepnica, ali vidi ovo sranje. ne vidi se pola omota.

 

isto mi bas veliko sranje sto sam kupio Kvelertak - Meir skoro. I omot je uradjen u fazonu da na samom bukletu je samo slika a logo je na kutiji kao nalepnica.

 

i naravno, ta kutija mi pukla prvog dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo kad se uzme u obzir da je Exodus tada razvalio, meni jedna od najboljih thrash svirki, mada skc je čudan, izgleda da tamo nisu bile pogodne svirke za tehnički zahtevnije bendove, sećam se koliko su Nile i Obscura loše zvučali, mada je na Biomechanicalu bila baš kakofonija, sem što Angel reče Painkillera koji je sasvim dobro zvučao i digo malo atmosferu!

Lazo znaš da je pevač Biomechanicala grk(hahaha), meni posle tog albuma Cannibalised nije bio baš nešto, ne znam jel su snimili posle još nešto i da li i dalje rade, izgubio sam ih iz vida odavno, ali da, njihov materijal odsvirati uživo je ravno samoubistvu :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azal, e to mi se desilo sa albumom Velikog Prezira, nikadjekraj, isto na prednjoj strani plastikanera logo, a unutra omot. Međutim dobro ga čuvam, pa se ne brinem za dotrajalost.

 

Stiglo pre par dana:

 

image-aa20d7597491901741fb6602a8cb648c280b4f73cd8fac17fc62bec20643d0a6-V.jpg

 

Prelep cover, pretanak album. :)

Jesi li pazario negde jeftinije ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...