Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

On 10/22/2020 at 2:41 PM, Grobodan said:

Meni je taj uzas, izbacen minut iz Immortality passion i zvuk sablje iz Dawn. Koji li im je to kurac trebalo.

Mora upamtim ovo...

Ima li negde još info o ovome? Da nije neki plagijat u tom isečenom minutu? 😄

Moraću da pustim obe da vidim koji deo fali

On 10/22/2020 at 5:55 PM, HUMAN said:

Ti mora da si Sumerijac:mhihi:

Šalu na stranu, album je vrhčina, da li je najbolji MA, verovatno ne, ipak su tu a,b,c.. pa i d(imone😛), ali ne zaostaje mnogo f za njima, svakako je svetlosnim godinama iznad poslednja tri izdanja.

Vincentovi death metal jock tekstovi kao što je npr. Dominate su i prihvatljivi, ali s obzirom da je to kulminiralo sa "vulgore, for the glory, glory", zapita se čovek... Ali opet, zabavni su i oni, baš volim povremeno da obrnem Illud, za razliku od Kingdoms Disdained...

S druge strane tekstovi na Gateways su do jaja, dok se slažem da na Formulas ima previše izmišljenih reči iz expanded Cthulhu universe :haha:

Drink, drink the blood of the ancients, Me Zu Me Pa Ku-Ku De Huul

Tebrakadabra!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Demon Seed said:

Mora upamtim ovo...

Ima li negde još info o ovome? Da nije neki plagijat u tom isečenom minutu? 😄

Moraću da pustim obe da vidim koji deo fali

On 10/22/2020 at 5:55 PM, HUMAN said:

https://www.metal-archives.com/albums/Satyricon/Nemesis_Divina/571073

On all 2016 remastered versions, three riffs on track 5 are cut in length, making the track 63 seconds shorter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Demon Seed said:

 😄Vincentovi death metal jock tekstovi kao što je npr. Dominate su i prihvatljivi, ali s obzirom da je to kulminiralo sa "vulgore, for the glory, glory", zapita se čovek... Ali opet, zabavni su i oni, baš volim povremeno da obrnem Illud, za razliku od Kingdoms Disdained...

S druge strane tekstovi na Gateways su do jaja, dok se slažem da na Formulas ima previše izmišljenih reči iz expanded Cthulhu universe :haha:

Drink, drink the blood of the ancients, Me Zu Me Pa Ku-Ku De Huul

Tebrakadabra!

Sillud, šta je to, to se bre ni ne uzima u razmatranje. Pre svega sam mislio na prva tri, tu su Vinsentovi tekstovi mnogo bolji (i dominantniji) u odnosu na Treja (mada volim ja i te njegove ultra satanik-blasfemik pričice;)), na Domination-u ima takodje dobrih tekstova, ali tu već ovaj počinje sve više da ubacuje svoje tripove zbog kojih Trej pizdi.. al mogu samo zamislim Vinsentovu facu da mu je ovaj dostavio tekstove sa Formulas-a:mhihi:

Lepo ti ja kažem da su svi iz benda prsli, svako na svoj način..

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/8/2020 at 2:47 PM, serblackbeard said:

Ljudi ima li gde da se nabavi ona debela dupla kutija za diskove?

Ovakva kao sa slike.

Ако је обична за 2 диска пробај доле у пролазу код Дома омладине. Ал по слици ми се чини да овде стају ваљда 4 диска а то ћеш већ мало теже наћи. Мада, обилази бувљаке. Ту свашта може да се нађе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...