Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

bio sinoc u novotvorenom shopu polovnih ploca i diskova na Dorcolu: Rock Fire Shop

https://www.facebook.com/rockfirerecordshop

Malo tanka ponuda za sad, vise ploce nego diskova svakako, ali nadam se da ce da zazivi prica kad prodje korona i kad budu mogli ljudi i diskovi/ploce da putuju malo opustenije.

Diskovi nisu u savrsenom stanju ali svi rade kako treba uglavnom kostaju oko 500 din.

i najvaznije od svega je sto sam nasao ovaj Heads or Tales mega-UG-niko-ne-slusa-osim-mene-svedski-90-prog-kvlt u svom dvoristu.

spacer.png

spacer.png

Idite i capnite nesto, kao sto rekoh, nije neka ludnica od izbora, ali sigurno mozete da nadjete neki metal/rock zicera sto vam fali u kolekciji za male pare.

kad bi jednog dana ovaj shop mogao da ponudi 1/20 onog sto ima Pince da ponudi bilo bi do jaja stvar za Beograd.   

Edited by azal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, Totamealand said:

Da li si video ima li još neki Weezer u ponudi, ili je plavi bio jedini? ☺️

Ako ti nešto treba od Weezera imam ove naslove na prodaju

Weezer - Green Album near mint - + sticker
Weezer - Red Album Deluxe Edition digipack near mint -
Weezer - Make Believe mint
Weezer - Maladroit mint

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul što se otvaraju ti manji vinyl/cd šopovi (krajem godine u cetinjskoj takodje Antishop), najveći paradoks u svemu što je danas nikad lakše doći do izdanja putem milion raznih portala/sajtova na netu.. ali OK, podrška svakako, ipak moraš biti veliki entuzijasta pa da se upustiš u ovako nešto. Ja sam svakako uvek bio pre za ta čeprkanja po dućanima, još ovo u mom kraju. Vidim imaju finih ploča po pristupačnim cenama.. do duše treba proveriti stanje/izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoknuo i ja do Rockfire-a, baš mršav izbor, nešto malo više ploča nego diskova, gotovo ni E od ekstremnijeg metala.. Ponadao sam se bar nekom iznenadjenju, ali otprilike ono što se vidi na fb-u to je to, minus nešto što je prodato. Nadam se da će ubuduće biti malo jači izbor, za sad mrka kapa..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/8/2021 at 12:00 AM, HUMAN said:

Kul što se otvaraju ti manji vinyl/cd šopovi (krajem godine u cetinjskoj takodje Antishop), najveći paradoks u svemu što je danas nikad lakše doći do izdanja putem milion raznih portala/sajtova na netu.. ali OK, podrška svakako, ipak moraš biti veliki entuzijasta pa da se upustiš u ovako nešto. Ja sam svakako uvek bio pre za ta čeprkanja po dućanima, još ovo u mom kraju. Vidim imaju finih ploča po pristupačnim cenama.. do duše treba proveriti stanje/izdanje.

Nista ne moze da zameni taj feeling kada odesh u shop i sam prckas. Jedva sam cekao neku svirku u Pesti da mogu da rovarim po Pince-u.

Imam u kraju sada Dodo Beach record store, ceo dungeon samo metal i punk/hc plojke - milion puta odem i prerondam sve, svaki put nadjem bar jedno iznenadjenje. 

Tamo sam uzeo Bedsore prelepo izdanje za samo 15e, nova plojka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/9/2021 at 5:46 PM, HUMAN said:

Skoknuo i ja do Rockfire-a, baš mršav izbor, nešto malo više ploča nego diskova, gotovo ni E od ekstremnijeg metala.. Ponadao sam se bar nekom iznenadjenju, ali otprilike ono što se vidi na fb-u to je to, minus nešto što je prodato. Nadam se da će ubuduće biti malo jači izbor, za sad mrka kapa..

jbg kad si leproguz, shop se i zove Rockfire

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/9/2021 at 5:46 PM, HUMAN said:

Skoknuo i ja do Rockfire-a, baš mršav izbor, nešto malo više ploča nego diskova, gotovo ni E od ekstremnijeg metala.. Ponadao sam se bar nekom iznenadjenju, ali otprilike ono što se vidi na fb-u to je to, minus nešto što je prodato. Nadam se da će ubuduće biti malo jači izbor, za sad mrka kapa..

zove se RockFire ne HellFire buraz

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas do grada nešto pa svratio do tog RockFire-a.

Doduše, "svratiti" je malo preterivanje, pošto je shop bukvalno u slepom crevu Beograda, očaj lokacija. Aj i to na stranu, ali izbor na diskovima trenutno je baš bottom of the barrel Pince varijanta.

Nevezano za to:

slLibUz.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ne čitate šta pišem, nego samo kvotujete u vezi gluposti.. lepo rekoh da im se sve vidi na fb-u, ostalo uglavnom neke teške gluposti..

E da lepo što si prošetao, ja npr već petnaestak godina živim na dorćolu i nikada zašao nisam u tu ulicu, bukvalno slepo crevo, ne vodi ama baš ničemu, još šop na samom kraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, platite vi kiriju u centru grada da valjate polovne hard rock i AOR ploce. ugasili bi se za mesec dana. 

dovoljno sam mator da mogu da postujem i podrzavam svaki pokusaj da se ovako nesto otvori kod nas i da znam koliko je tesko, da ne kazem nemoguce, jer stvarno nije lako, narocito ne sad. 

Icicu opet da pecnem neke Pixies-e za zenu ili tako nesto, vazno podrzati pokusaj i nadati se za napredak

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto mislite da imam nešto protiv?? pa ne bih ni svraćao inače. Samo za sada kažem da nije neki izbor, ne mora se žuri ako već ima informacija.. Naravno da ću posetiti opet, al ček da se malo nakupi, koj kurac vrtiš tamo 20ak diskova i ploča..

A već sam pričao o tome da i ja često svraćam u sve naše record šopove iako znam da uglavnom vrte jedno te isto i retko se iznenadim..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

32 minutes ago, HUMAN said:

E da lepo što si prošetao, ja npr već petnaestak godina živim na dorćolu i nikada zašao nisam u tu ulicu, bukvalno slepo crevo, ne vodi ama baš ničemu, još šop na samom kraju..

Jebeš mi sve, ali dok sam ulazio u ulicu bukvalno sam razmišljao "Da živim na Dorćolu pa ne bih imao razlog da dođem ovde"

27 minutes ago, azal said:

jbg, platite vi kiriju u centru grada da valjate polovne hard rock i AOR ploce. ugasili bi se za mesec dana.

Daleko od toga da mora da bude u centru centra, ali čak i za Dorćol pa je loša lokacija. A plus što kaže Human, možda bolje da se nakupio izbor pa onda. Doduše ograđujem se zbog ploča koje uopšte nisam razmatrao, pa ne znam jel tu kvalitetniji izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...