Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Ја би законом забранио мењање омота за реиздања. А та прва 2 реиздања имају катастрофалне слике. А по страни то што су у књижицу набили тупави интервју са Сатиром и то на неколико страница. Текстова, колико знам нема нигде. Класичан пример како да визуелно и естетски разјебеш реиздање 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па вероватно се у сваком појединачном случају ради о ауторским правима на слику али ако већ албум не могу да реиздам са истим омотом онда га не бих ни реиздавао. Мада ми је ово горе за сатирикон албуме крајње чудно јер је мунфог сатирова издавачка кућа па је крајње нелогично зашто није дао дозволу да напалм избаци те албуме са оригиналним омотима. Једино ако је њему лично пала на памет та идиотска идеја да се ставе нове слике у усраним паковањима без текстова. Кога боли патка за интервјуе и шта он има да каже о тим албумима?? Музика већ довољно говори. Ако хоћу да читам његово серендање узећу метал новине из `98. Јебали га интервјуи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstova nema ni u originalnim verzijama, tj pricam za Dark medieval, Shadowthrone mislim da ima ali ja sam imao samo neku rusku verziju koje sam se resio.

Dao sam skoro 30 evra za DMT prvi pres, cekam i Shadowthrone down the line negde. Mada ta dva nisu unakazena kao Nemesis na kom su sekli muziku na reizdanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

49 minutes ago, Grobodan said:

Nemesis na kom su sekli muziku na reizdanju.

Шта су исекли?? Нисам знао то. Та напалм реиздања морају да имају неки фелер па то ти је :haha:
А иначе први принтDMT нема текстове док shadowthrone има

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е свашта. Та реиздања уместо да буду по звуку боља с обзиром какву технику сад користе, они их још и униште. Разлог више да заобилазим та напалм реиздања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, kuruz said:

+1
toliko me nervira što ne mogu da kupim prvi Illdisposed sa originalnim omotom, nego samo reizdanja sa nekim idiotskim

mislim mogu, ali taj disk košta 180 evra, zajebi :haha:

Ny02Nzc4LmpwZWc.jpeg

 

vs

 

Mi05NDE0LmpwZWc.jpeg

 

 

 

nabijem ih baš

 

Pa, ovaj drugi omot ti je lepši. Realno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...