Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

On 12/3/2022 at 8:01 PM, Haos sam ja said:

Kakav je bio koncert? Jel to turneja sa Mglom?

Jeste, to je ta turneja.

Prvi metal koncert posle tri godine, došao sa možda i prevelikim očekivanjima, ali na žalost zvuk baš i nije bio najbolji, satnica ispoštovana u minut (prvi bend u 1900, drugi u 2000 i treći 2130) prostor bio sasvim OK popunjen, oko 200 ljudi po mojoj slobodnoj proceni. Merchandising je bio na zadovoljavajućem nivou - bilo je majica, diskova, ploča i kaseta (cene: MC - 10, CD - 15, LP - 30, TS - 20). Tip koji je prodavao sve to je primer neljubaznosti i kurcobolje, brate mili ako ti se ne radi taj posao onda idi u pm i ostavi nekom drugome da ga radi; ljudi su baš komentarisali "koji je k. ovom liku i šta smo mu mi krivi za bilo koji problem koji ima u životu" 🙂 pohvalno je što su prihvatali i paypal uplate pored keša.

Mord a stigmata - not my cup of tea, pokušao sam slušati poslednji album i ugasio posle par minuta pa mi ni njihov nastup nije bio baš preterano zanimljiv
Ulcerate - ajde da kažem da sam zbog njih i došao, a i ženin su omiljeni bend, u stvari da nije nje verovatno bih propustio ovaj koncert 🙂 meni je ovaj bend OK, ali ništa epohalno, pomalo i dosadan ponekad, pesme skoro pa ne mogu razlikovati. Bubnjar je svetska klasa, tu nema šta, i bilo je pravo zadovoljstvo posmatrati šta sve radi i to sa dva-tri metra udaljenosti. Set su otvorili sa The Lifeless Advance ako se ne varam, posle je bila i jedna sa Destroyers of All albuma (da me ubiješ, nemam pojma koja je), bila je i Everything is Fire i za kraj Stare Into Death and Be Still. Komunikacije sa publikom skoro da nije ni bilo, sve što je rečeno je bilo bukvalno na samom kraju: ovo je poslednja pesma za večeras Stare Into Death and Be Still!!! Uglavnom ja imam samo zamerke na nešto slabiji kvalitet zvuka, na momente je bilo mutnjikavo, inače vrlo dobar nastup.
Mgva - ovo je jedan od bendova koje nikad neću zavoleti a nije da im nisam dao šansu, posle toliko albuma i svejevrsnog hajpa na internetima xaxaxa pa i par dana pred koncert sam preslušao skoro celu diskografiju i nisam našao ništa meni vredno, pa tako da ne bih trošio reči na nastup. Možda jedino da kažem da mi nije jasan nastup sa kapuljačama i "fantomkama" - da li je to fora da kao ne znamo njihov identitet ili šta? Pa samo minut ili dva pre nastupa su svi članovi benda izašli na binu da odrade poslednju tonsku probu i više nego jasno smi ih videli, i onda posle minut dva izašli i odradili koncert sa tim "fantomkama"...ono kao ne zna im se identitet? Pa videli smo ih pre minut dva...jebemliga ne kontam...

Brate dosta više i ja pišem ovde, javi da li te zanima još neki detalj 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...