Jump to content

Star Wars


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ovoj SW trilogiji toliko fale muda da je to jezivo.

 

Bolji je film mnogo nego TFA, mnogo manje jaše nostalgia factor, ali opet ima mnogo prepakiranih momenata originalne trilogije, ima neke standardne mane, a retko šta novo dobro. Okay popcorn film i to je to. Imam utisak da je ovo baš pravljeno po merama za Marvel publiku.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je Dizni kupio Marvel ne cudi me da lice.

Nisam gledao jos film, to cu naredne nedelje. Necu ni da poredim sa Rogue One koji je odlican, jer je potpuno druga prica i koncepcija.

Primecujem da se u Marvelu sve vise gura humor kao lud otkada su Guardiansi izasli,Gardijansima odgovara to jer, a ostalim filmovima bas i ne. Totalno se sada prave na tu foru, sto je lose jer se ponavlja i ponavlja i bukvalno si u fazonu, aha, ok film, ok efekti, ok akcija, a nista ono Vau efekat koji te ponese kao pre sto su radili filmove.

 

Hocu jos reci Jebi se Lukase, zinulo ti dupe za pare kad si prodao svoju kompaniju i prava, a posle kukas sto nece da uvrste tvoje planove za nastavak price.

Debil je lepo trebao da uradi pricu iz Star Wars Legacy stripova i tu bi zgrnuo pare a bila bi bolja prica.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, odgledah i ja sinoc pa cu sad da rantujem. U sustini, od mene 5/10 i to sam jos poklonio ocenu vise. Smece od filma.

 

 

- Film je mogao trajati bar 40 minuta krace

- JEBENA LETECA LEJA KOJI KURAC??

- Nepotrebne scene, nepotrebni likovi, crnja, kineskinja, fazma ili kako vec, "codebreaker", porgovi, admirali plava kosica zajebana gospodja, First Order general / admiral sta god.

- Nepotrebna lokacija onaj kazino grad i cela prica oko svega toga.

- Snoke je jebeno najgluplji karakter u filmu bez premca. Tolika mistifikacija oko njegovog karaktera, da bi ispao neki kreten kog je tako lako bilo sjebati. Jebo mater ...

- SJW Bullshit na sve strane, bacala mi se pegla kako su sve ocigledno napravili, svi muskarci u filmu nesposobni, sve zene su vrh, pametne, generali, kidaju, izvaljuju, nista bez njih nece biti, cela galaksija zavisi od dve tri zene jebo mater.

- Koji moj Chewie u filmu? I koja je uloga Milenium Falcon u filmu? Hocemo da izmuzemo sto vise moguce iz originalne francize da napravimo merch da se prodaje deci?

- Repliciranje bitke za Hoth na planeti soli? Koji moj?

- Luke koji rikne nakon jedne Force projection? Lik koji je dok Disney nije preuzeo francizu u extended univerzumu vazio za jednog od najjacih korisnika sile IKADA, i onda ga tako upropaste u filmu da to nije normalno. Useravanje.

- Onaj Yoda CGI koji pokusava da iskopira stil iz originalne trilogije?

- Sta koji moj sa ledenim lisicama na planeti soli?

 

 

 

Jedino sto mi se dopalo od filma su pojedini efekti i scenografija, i to je to. Cak ni CGI efekti nisu bili na nivou kakve rade Marvel itd. Kakvo trosenje vremena jebote, da li sam stvarno platio 20 eura za gledanje ovog smeca ...

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se slazem, bas je zrelo odradjen lik, verovatno je tako i Lukas zamisljao Anakina, samo nisu uspeli da odrade to tada. Konflikt u Kajlo Renu je bas brutalno odradjen u filmu, i to je definitivno highlight filma. Nadam se da ce sledeci film biti originalniji a ne reciklaza trilogije. Mada cisto sumnjam. Originalnost ce ici u ovim spinoff filmovima Obi Van itd, bar meni izgleda tako. Rogue One mi je i dalje najbolji SW ako izuzmemo originalnu trilogiju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bas je upišanko Kajlo u prvom filmu

 

 

Kajlo je bio drag i mio dječak, mio dječak

On nije nikad, ne, nikad nije štipao devojčice

Karlo se igrao iza kuće dok je njegova mama spremala ručak, spremala ručak...

On nije nikad, ne, nikad nije, mučio životinjee

 

Nikad nikad

Nikad do sad

On nije imao problema :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se slazem, bas je zrelo odradjen lik, verovatno je tako i Lukas zamisljao Anakina, samo nisu uspeli da odrade to tada. Konflikt u Kajlo Renu je bas brutalno odradjen u filmu, i to je definitivno highlight filma. Nadam se da ce sledeci film biti originalniji a ne reciklaza trilogije. Mada cisto sumnjam. Originalnost ce ici u ovim spinoff filmovima Obi Van itd, bar meni izgleda tako. Rogue One mi je i dalje najbolji SW ako izuzmemo originalnu trilogiju.

 

potpisujem sve ovo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ovi sto se kao loze na Rogue seru, sranjcuga sve novo, nego , kao eto, lozimo se ceo zivot, pa nije lose.

Karakteri degenerici, nebitni skroz, prica kretenska, na brzaka snimljena. Han Solo dok nije riknuo jedini valjao, serem im se u pricu. Svih 6 delova i crtaci su za klasu bolji od ovih Kajlo Renova, koju degenerisani gremlini, koji pomocu svojih dijabolicnih sabotaza seru.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...