Jump to content

Potcenjeni Prog Kvltovi


azal

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Za sve ljubitelje ovog zvuka evo jednog zanimljivog benda iz Holandije,nastalog od raznih clanova mnogih holandsih bendova,pa cak i iz kultnog Thanatos!Vredi cekirati ceo album!

 

http://www.metal-archives.com/albums/Virtual/Language_of_Machines/232529

 

Edited by excel fan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dokaz da prog opstaje čak i ako si odrastao na nekom emo sranju i nosiš prugaste čarape. Ima nekih cheap breakdownowa, metalcore pitcheva i nepotrebnih growlova ali ovaj album je opstao i kad je izašao uz Proteste bio baš osveženje u moru identičnih powerprog klonova. Posle mi je sve što su izdali bili loše ali ovaj prvenac je odličan:

 

http://youtu.be/lujsKO7cdCg

 

http://www.youtube.com/watch?v=nsPuShHq124

 

Početak druge pesme totalna neoklasika.

Edited by Лука
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

symphony x je pocenjen mega do bola.ima sad u maju junu da izbace album,skoro neprimećeno ima im prođe.a carevi su naaći posle teatra.

no,oni pederi kamelot sad ispadaju neki top.mislim,žao mi tomija,dobar dećko dobar vokal,i krivo mi što 7wonder mora da trpi zbog onog pedera jangblada i kamelota.a kamelot je precenjeno govno.onog toma da pustiš da sam svira gitaru,zvućo bi gore nego solo gitarista orkestra mikice kurtovića.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

^ skinuo sam nedavno prvi album Adramelcha, iz 1988. cini mi se. Zanimljive pjesme, ali ni 320 kbps bitrate ne moze, cini mi se, da popravi los utisak koji ostavlja ona katastrofalna produkcija i zvuk. Pa i Leticev Armageddon na kasetnom izdanju zvuci bolje od onoga. :D Ali dobro, kao opravdanje moze posluziti to sto je materijal objavljen prije 27 godina, pa jos u Italiji. :) Underground totalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Pustio pre neki dan ovaj "Opus" iskreno sam očekivao neku (neo)klasičn(ij)u 'talijansku proggy powericu, kad ono dosta moody, dosta baladasto i maltene da ne bih ni rekao da su Talijani da nisam znao.

 

Kakvi su ostali albumi, koliko vredno obrtanja, jel slično uopšte ovom albumu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti se dopada ovaj, prosli je na slican fazon samo jos meksi. oba albuma su groweri i dosta sam ih izvrteo...ima jakih pesama na oba (beyond a lifetime i fate recimo) ali ima i par glupih.

ali pretprosli iz 2005-e je bez greske. mocan epic mid-tempo power sa osebujnim melodijama. onaj prvi iz osamdesetih je lektira po mom misljenju. taj je bas 80's power, dosta ambiciozan, jedino sto je produkcija sjebana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...