Jump to content

Sculptor


Џрк

Recommended Posts

 

Ur - gitara&vokal

Nesa - gitara

Bata - bas

Filip - bubnjevi

 

 

Bend je ranije bio poznat pod imenom Inhuman Form, i svirao je sirom Srbije.

Do promene imena dolazi krajem 2007. godine. Demo je snimljen krajem 2007. i pocetkom 2008. godine u studiju Chainroom u Senti; producirao ga je Nikola Mijic. U toku su zavrsne pripreme - za stampu diskova, promo materijal i slicno...

 

Na njemu se nalaze 4 pesme.

 

Ko je zainteresovan moze poslusati (i skinuti), za sada, 2 pesme:

 

Exile

Exile

 

Response

Response

 

 

Komentari su dobrodosli.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tog prvog demo-a da, vukao je jako na Death. Cudi me da ste toliko menjali sve , i ime, i pravac, i postavu, itd...uzivo ste mi bili generalno oke kad sam vas gledao.

 

Da predjemo na stvar, sto se tice novih pesama, meni je ovo previse Moderna ili komercialna muzika, i stilski se ipak meni licno vise svidja prvi demo, no, za pohvalu jeste to sto cujem da ste mnogo zreliji muzicari nego ranije, a to i jeste poenta - napredovati.

 

Produkcija je vrlo solidna, ali opet je bubanj nakucan (nemam ja nista protiv nakucanih bubnjeva dokle god bubnjar to moze i uzivo da odsvira) jer znam nase uslove, ali su opet isti samplovi korisceni kao za sve ostale Metal demoe snimljene u Chainroom Studio.

 

No u svakom slucaju, zelim vam sve najbolje u daljnem radu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ banedeathmetal : bubnjevi nisu semplovani, sve je snimljeno. Ponegde je korisen triger;

Inace, da si malo pazljivije slusao, cuo bi da su u pitanju iste pesme (u nekima je promenjen tekst i po koji aranzman) kao i na IF demou.

 

@ svi:

Sviramo na Death/thrash Metal Festu u sredu 23.04 u klubu Danguba, zajedno sa bendovima

 

AZAZEL

KRAMP

AWAITING FEAR

ASHEN EPITAPH

PARALYSIS

 

dodjite ;)

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta ti to imas protiv romskog death metala ???

 

Nemam nista.

 

@ svi:

Sviramo na Death/thrash Metal Festu u sredu 23.04 u klubu Danguba, zajedno sa bendovima

 

AZAZEL

KRAMP

AWAITING FEAR

ASHEN EPITAPH

PARALYSIS

 

dodjite ;)

 

Ajde pa se vidimo :pivopije:

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produkcija je vrlo solidna, ali opet je bubanj nakucan (nemam ja nista protiv nakucanih bubnjeva dokle god bubnjar to moze i uzivo da odsvira) jer znam nase uslove, ali su opet isti samplovi korisceni kao za sve ostale Metal demoe snimljene u Chainroom Studio.

 

Sto se tice tvog uveta, otishlo u kurac, bubanj je usemplovan njihov, i molim te ajde mi posalji linkove pesama koje smo radili gde bubanj zvuci kao ovde!

To sto njihov bubnjar zna da svira bolje od onog sa kojim si naviko da vezbas ne znaci da je bubanj obavezno kucan.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам већ похвалио овај демо.

нема урош и неша има да направе светски бенд:)

филип сабијач није ритам машина хаха

и бата збуњени антихрист.:)

 

свака част :)

 

и само да додам

 

путевии страха...:)

 

 

нема више :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tvog uveta, otishlo u kurac, bubanj je usemplovan njihov, i molim te ajde mi posalji linkove pesama koje smo radili gde bubanj zvuci kao ovde!

To sto njihov bubnjar zna da svira bolje od onog sa kojim si naviko da vezbas ne znaci da je bubanj obavezno kucan.

 

:pivopije:

 

Sa tobom se necu raspravljati jer si ti ocigledno idijot, tako da mi je ovo poslednji post na ovoj temi. Sto se tice bubnja, zvuci nakucan (realno stvarno dosta zvuci, ali zvuci nakucan, a fala Bohu pa danas imamo takvu tehnologiju da ni nemozes praviti razliku izmedju Trigerovanog bubnja i nakucanog).

 

Uzmi Demo "From UnderGround" od benda Ashen Epitaph - vrlo slican zvuk bunjeva, sobzirom da je to stari snimak.

 

A sto se tice mog bubnjara, evo ti link pa pogledaj sam, pa mi reci kako lupa ako imas muda hahahahaahaha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto na temi svakog mladog benda dodju par debila koji se prepucavaju i prave priche za Svet plus umesto da sednu i preslushaju sta bend ima da kaze...

Ova pesma Exile je po meni najorginalnija stvar na nashoj sceni uzimajuci u obzir godine clanova benda ovo je fenomenalno\m/Za Response nekako me podseca na atheist narocito onaj uvod svidja mi se sto se text i muzika spajaju u celinu npr. na ono eruptions..nana

Voleo bi da procitam i textove posto se tu uglavnom vidi ideja a vi mi se cinite ko da ih imate dakle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tobom se necu raspravljati jer si ti ocigledno idijot, tako da mi je ovo poslednji post na ovoj temi. Sto se tice bubnja, zvuci nakucan (realno stvarno dosta zvuci, ali zvuci nakucan, a fala Bohu pa danas imamo takvu tehnologiju da ni nemozes praviti razliku izmedju Trigerovanog bubnja i nakucanog).

 

Uzmi Demo "From UnderGround" od benda Ashen Epitaph - vrlo slican zvuk bunjeva, sobzirom da je to stari snimak.

 

A sto se tice mog bubnjara, evo ti link pa pogledaj sam, pa mi reci kako lupa ako imas muda hahahahaahaha:

 

 

ja idiot? Ti imas predrasude, ti se pravis pametan kako "je bubanj kucan" a nemas pojma kako je radjeno. Si ti neki prorok???

Bubanj zvuci kako muzicari koji dodju kod nas zatraze,ne vidim zasto ne bi zvucao slicno kao neki drugi ako im se to svidja i to zele?!?!?

Bubnjar ti jebe kave, a sto ne bi imao muda da komentarisem?!?!? Si ti zdrav???

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci ovo je stvarno super :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Ovako nesto sam i ocekivao od vas :rockdevil: Odlicna produkcija, Filip leshi ko po obicaju, a velike pohvale moram i na vokalu da odam! Kada stigne demo, posalji jednu kopiju preko Bate obavezno :pivopije:

 

Inache jedina zamerka je na logo. Bez uvrede odavno nisam video ovako sranje :) Na jednom kraju fetus u otprilike trecem mesecu razvica a na drugom kraju nesto sto me neodoljivo podseca na zavrsetak jajovoda :) :) :) Pravi embriolosko-ginekoloski logo :)

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekst za ove 2 pesme:

 

Exile

 

Through many curved paths I am trying to find myself,

What is the sacrifice to rise above the death?

Deep in the dust my ignorance is painting me

Trails in the sand of time unwritten by the wind

 

False whispers are pushing me into the depths,

Thirst is satisfied with fistful of filth!

Empty hands open wounds underneath grazed skin,

I am sick of this world!

I choose to live!

 

Exile! thats the path I always choose.

Exile! my creations will guide me through.

Exile! to reborn myself as the absolute.

Exit to my own

 

Ways of lies, ways of greed,

Ways of envy, are not for me.

With my eyes closed I am able to see what others see not!

I am going to the

Exile!

 

 

 

 

Response

 

Mother Earth as we call it,

Will take care all.

We've passed many times,

But very soon we will fall.

 

This Earth bleeds for us,

But we don't appreciate it well.

There is a perfect balance inside,

So Earth starts to react.

 

Earthquakes, eruptions,

Earth send us a messages.

How far greed goes?

It will bury us alive.

 

Human depths has no bounds,

Soon the Earth will clean itself.

The greatest prophecy will come true,

The Great Stain will disappear.

 

 

 

Inace, hvala na kometarima. Sto se komentara da tekst i muzika cine celinu, da - to nam je namera, posebno za ubuduce.

 

;)

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...