Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Pazi jes da je malo jace, ali sta znam ne smeta pogotovu mi se dopada sto ima sve elemente da ne kolabiram (voda, elektroliti, glukoza) a opet vecina sokica je u fazonu neke hemijske smese prepune svega i svacega, pa je ovo super resenje, barem meni.

 

Eh da i zaboravih crno vino, cocktu, šveps i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi jes da je malo jace, ali sta znam ne smeta pogotovu mi se dopada sto ima sve elemente da ne kolabiram (voda, elektroliti, glukoza) a opet vecina sokica je u fazonu neke hemijske smese prepune svega i svacega, pa je ovo super resenje, barem meni.

 

Eh da i zaboravih crno vino, cocktu, šveps i tako...

A ta aroma totalno na prirodnoj bazi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jeca Cupi

Ja najvise volem da popijem kakvo dobro pivo i vino ali mi ni voda nije strana nikako.......mada cugnem ponekad i rakije ali opasan je to igrac. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinjak, kajsija. Al mora da bude ledeno. Wiski zna da bude solidan kao i zidarska pivčuga... a od bezalkoholnih Pepsi, đus, crveni grejp. Od džina mi se povraća, kao i od kombinacije wiski i kokakola, a o votki da ne pričam.

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezalkoholno:

Rasol, sok od kiselih krastavaca, jogurt, sok od jabuke, kajsije, brekve, borovnice (ne volim ove od ananasa, limuna, pomorandže)... naravno i čaj mi često puta prija... kafu da ne pominjem, kafa nije piće, kafa je ritual...

 

Alkoholno:

Stomaklija, Manastirka, Žuta Osa (kad se ima para), Gorki list, domaća rakija (ona je u stvari na prvom mestu)... pretty much everything, sem možda Votke i Vinjaka.

Naravno, pivo i vino stavljam u prethodnu (bezalkoholnu) kategoriju :D.

 

btw. Uvek sam hteo da probam medovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trujem se crvenim klakerom poslednjih dana i ništa mi ne fali.

 

 

Ko 'old school' klaker probao nije - pizdek je u duši. :da:

 

Jel to ono od maline? Pio sam ga skoro u Kornjači. Ima ga i od kruške, ne znam jel to sve...

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...