Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Навукох се на Кокту опет, а баталих Кока Колу.

 

Jebeš to. Gadno sam se navukao na Ultra Energy. Sav je nekako sladunjav, a Guarana me nešto slabo radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi niko nije rekao da se beli rum mnogo bolje mesa sa sokicima od votke :D Pravila sam juce originalnu pina coladu i nesto mi se nije dopao mlecni trip ali zato samo rum + ananas = raj za neosetno opijanje, nije gadno ni kad se smlaci :cool:

Btw Leffe (tamno) je bas mnogo dobro, ima u Merkatoru za 90-nesto din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/211919/U-subotu-besplatna-degustacija-piva

 

U subotu besplatna degustacija piva

 

Beogradska industrija piva (BIP) obeležiće u subotu jubilej - 171 godinu postojanja, tako što će otvoriti kapije svoje fabrike i omogućiti besplatnu degustaciju piva "sa linije" svim punoletnim osobama, najavljeno je danas na konferenciji za novinare.

Pored degustacije piva, koja će biti organizovana u pogonu u Bulevaru Vojvode Putnika, kod petlje Mostar, svi zainteresovani posetioci će biti u prilici da obiđu vilu Đorđa Vajferta, koja se nalazi u krugu fabrike i saznaju nešto više o njenoj istoriji.

Potrošači će moći da probaju BIP-ovo svetlo pivo, jako pivo sa 9 odsto alkohola, ali i "Kvas", bezalkoholno piće izrađeno po originalnoj ruskoj recepturi i u saradnji sa najpoznatijim ruskim proizvođačima.

Marketing menadžer BIP-a Radmila Lazarević je naglasila da provera i potvrda kvaliteta BIP-ovih proizvoda stiže svake godine iz Brisela, sa "Monde selection" takmičenja za kvalitet, gde je BIP ove godine dobio zltanu medalju za svetlo pivo i srebrnu za "Kvas".

BIP je trenutno u vlasništvu države, pošto je ugovor o privatizaciji raskinut u februaru ove godine.

 

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...