Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Volim pivce ladno zidarsko sa saspem u grlo kad je leto i +30. Ne volim homoseksualna pića tipa špricer, bambus, tekila, smrt u diskoteci, sex on the beach, sex machine itd.

Slazem se za pivo u potpunosti ali si mnogo failovao za spricer,spricer iz masne case sa ostacima prasetine na njemu je pravo musko pice.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kokopelli

 

Paulaner imaš na sto mesta u gradu. "Penzija" preko puta Mašinskog, "Drinking exxxpert" na uglu Molerove i Krunske, "Zlatni Vilajet" kod čuburskog parka... "Rak" u Zemunu ima neko dobro nemačko pivo (i svetlo i tamno), ne mogu tačno da se setim kako se zove. Ali nije bavarsko, tako da je dobro ako ti nekad dosadi Paulaner

Share this post


Link to post
Share on other sites

They

 

5623898559_6a089a1df5_z.jpg

 

You bastards!

 

Ne, ozbiljno, iako pijem samo tamno pivo moram da priznam da mi se ovo svetlo irsko mnogo svidelo. Sinoć probao prvi put pa prenosim utiske.

 

Probao sam nedavno kod nas u pivnici, sjajno pivo, bas mi se svidelo. Samo nije bas jevtino, plus imaju samo 0.33 pakovanje, ali bas je dobro.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срање је. Не може добро да буде никако. :D

 

И мислим да се не зове више тако. Сада је то оно Мастер ђубре. Ваљда.

 

Nije, videla sam par tona toga juce u Idei, kontam da im ostale zalihe :confused:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kokopelli

 

Paulaner imaš na sto mesta u gradu. "Penzija" preko puta Mašinskog, "Drinking exxxpert" na uglu Molerove i Krunske, "Zlatni Vilajet" kod čuburskog parka... "Rak" u Zemunu ima neko dobro nemačko pivo (i svetlo i tamno), ne mogu tačno da se setim kako se zove. Ali nije bavarsko, tako da je dobro ako ti nekad dosadi Paulaner

 

Nisam bila bas dugo u Raku. Mogla bih da svratim tamo. Hvala, hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha, da, ali skroz neplanirano. :D

Mada, možda je vreme da batalim ovaj burazerov spartanski način života i da počnem opet da se bavim aktivnostima iz srednje škole. Slab mi je karakter za ovo planinarenje...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...