Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Lav Crveno - jaaaaaaaaaako fino pivo. Kapiram da se "apatinska pivara" taboru možda neće dopasti, ali meni po ukusu, jedno od lepših domaćih piva. Skroz pitko, slatkasto, gorko tek da ne bude pedersko, letnje, rekao bih sa jedva primetnim prizvukom jagode. Treba i mrzitelji Lava da ga probaju.

Samo, mnogo se brzo pije. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim ta piva sa ukusima, kad mi to neko trazi u klubu dodje mi da mu puknem samar.

Pogotovu sto stalno izlaze novi ukusi pa moram da se drkam da nabavljam..

 

Imam Crveno pivo, puni ga neki cica u Ritisevu, mnogo je dobro samo boli glava ujutru od njega. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Vece sa Metal Menom

 

Dobro vece, moze jedno sareno pivo?

Sta si reko drznice? Pljaaass!!! Evo ti samar pa ti ponovo izvoljevaj. Ima da pijes sta ti ja kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вече са Хефестом

 

Ћао мацане, тако си неодољив у тој секси Гама Реј мајици, ти си остварење свих мојих влажних снова, а плус сам чула да имаш посао на коме зарађујеш хиљаде евра за један откуцани спејс и ентер, обешчасти ме метална хуљо !

Да те јебем по овој врућини? Свашта.

 

minus-17_1780753c.jpg

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neka grchka kopija xD

 

Kao ona Mecca cola koju piju mujage po Engleskoj i Francuskoj, ili ono drugo govno, Qibla cola...

 

A ako je neko kao klinac kupovao one smeshne Coca-cola flashe, video je da to pozeleni posle par godina na svetlu. Mozda je ovo izlapelo, pa se Grci vade iz krize kako znaju i umeju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...