Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Apsolutno...sem u slucaju koka-kole.Viski/burbon i kola su lepa kombinacija povremeno,ali ipak se ja drzim straight varijante.

 

I ne mislim samo na mesanje sa sokovima,vec i mesanje raznoraznih alkoholnih pica...viski,vodka,dzin...pa jebote zivot,kako to jebeno moze biti dobro?Ogavno jebote,to moze sluziti samo ako zelis da se brzo obeznanis,a jebes krmace od ljudi koji piju samo da bi se napili.

 

Nego,nedavno sam uzeo Buffalo Trace burbon...fantastican je,milina.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to,bolje to od 150 pola pivski kvasac pola misomor nego limenka nekog kvaliteta od 200 :D.

 

Kvalitet cu da platim. U Belgiji ili Nemachkoj. "Ginis" je djubre, a pritom i jeftiniji u Francuskoj nego ovde.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kalcijum karbonata, iliti sode bikarbone

 

svidja mi se kako niko nije primetio ovaj epski fail, jos sam i plus dobio <3

:haha:

 

soda bikarbona = natrijum hidrogenkarbonat

mora ostavim gudralin

 

sreca pa temu citaju pjanice

 

cak i za Lemija ima zicer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvalitet cu da platim. U Belgiji ili Nemachkoj. "Ginis" je djubre, a pritom i jeftiniji u Francuskoj nego ovde.

ma kapiram ja tebe Vuce nije frka,al ne menja cinjenicu da je od domacih piva zajecarac najveci krs...

Ja pijem Merak i on mi bas odgovara skroz kad kupujem trash pivo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemi

pa kad ti se nađe neki krš skivi, lakše ga je popiti mešanjem.

uvek se sranje alkohol meša.

 

gde si buffalo trace našao?

 

To stoji...ako je pri ruci neko winchester/royal smece,onda je obavezno da se pomesa...ali sa koka kolom,a ne sa vodkom ili dzinom.

 

Iz Madjarske narucio...25 eura flasa.I Clarke's sam uzeo,isto odlican burbon.

 

Ja sam tek nedavno "razvio ukus" za viski ( svaki drugi, treći dan po čašu) i pijem samo skoč tj škotski viski, ostale vrste viskija mi ne prijaju pogotovo američki.

 

Burbon se razlikuje od skotskog viskija,kremastiji je i sladji.Skotski viski je klasicniji alkohol...ja vise volim americki tj.burbon,ali obozavam i skotsko/irske varijante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

viski=pisacka...moz' se popije samo mesano uz nesto...ne mrzim toliko ni svoju jetru ni uzivanje u zestini.

 

A šta ćemo sa rakjiom, nju ljudi piju i više nego što treba. Jedan viski dnevno je odličan za zdravlje, kao i čaša vina uostalom

Ono bure Čerčil je tuklo flašu viskija dnevno, i naživeo se fino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni rakija se ne pije samo da bi se olesio.isto se pije za merak jeb'li ga vi.Ponekad se pretera, kao sto se pretera i sa svakom zestinom.Svaki alkohol nije stetan ako je umereno i casica dve dnevno.

 

a iole kvalitetan viski za svaki dan moze samo Miskovic da priusti.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bushmills black bush je verovatno najbolji viski iz kategorije pristupačnih. jeftiniji od džeka, a neuporedivo bolji. u pitanju je irski viski.

wild turkey je odličan burbon, takođe ne bezobrazno skup, mada ga retko ima u srbiji...

 

ako pričamo o čaši na dan (a i ne mora i ne treba biti svaki dan), uz cigaretu, nakon posla... to treba biti uživanje. jer, alkohol i jeste uživanje (ako nije, onda imate problem).

i naravno da i uz rakiju može čovek da uživa (ako je skoč bog alkoholnih tekućina, rakija je boginja), samo nije loša promena, aman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, izvini, Miskovic i Lemi.

 

Izvini,ali ne seri.Dobar viski si moze priustiti svako ko ima solidna primanja i zelju.Jer ljudi koji tvrde da Glenlivet ili Buffalo Trace nisu kvalitetni,su puni govana.A uopste nisu toliko skupi,i ne trebas biti Miskovic da bi ih si mogao priustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...