Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

ziva istina,juce uradjeno,zajecarci jos pune pils plus,razlika je sto je vise razvodnjeno i jace pasterizovano,zato se pretezno sluzi po lokalima jerbo moze stoji

 

i nije novosadski vec indjijski,ista fabrika puni ona smeca iz tempa i maksija za 50 i kusur dinara limenka,i bip.a kako neko misli da od onog smoca od vode moze da bude dobro pivo meni nije jasno

 

jelen je svakim danom sve gori,na intumbdu se zajebah i pokusah da popijem limenku,bacio sam je posle dva gutljaja

 

svi znate sta cu da recem koje je najbolje pivo na svijetu (onu abominaciju iz apatina da mi niko ni ne pominje)

 

edit: indjijska pivara se zove terra nesto kurac palac,samo kad uzimate pivo pogledajte ko ga puni i ako pise neki vojvodjanski grad,izbjegavajte u sirokom luku

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem vas, kompletan program "Zajecharskog" se puni u Zajecharu sada, ne znam gde nalazite vojvodjanske varijante.

 

Kada imam flashu koja odgovara po obliku, skinem etiketu, pa menjam tako... pasuju "Merak", "Nikshicko tamno", "Budweiser"... isprobacu sa josh nekim, samo da dopadne na popust u prodavnici kod mene xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...