Jump to content

DEATHCORE


Recommended Posts

Nezz nisam ga ni preslusao do kraja, secam se da mi se prva svidela zbog tog hardcore fazona a da su mi ostale bile govno pogotovo ona sa djent rifov gde sam i popizdeo.

Mislim dacu mu sansu naravno ali sumnjam da ce ostaviti mnogo bolji utisak i nadjebati prosli koji je iako drugciji od stariijh albuma imao neki smek (uprkos ocajnim tekstovima)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

jest da vise nisu deathcore, ali evo, mozda neko hoce da preslusa...

ja jedva preslusao, totalna promena, korn/deftones wannabe, ali ne mozes biti korn/deftones. pevanje uzasno, cak i bolje zvuca klinovi od deranja, koje ima malo :D i tako, iako sad brane promenu stila, tvrde da nisu ni bili deathcore, ovo, ono, nece da budu sablom (samo ne znam sta su sada?), mogu da se kladim da ce sledeci album biti deathcore-povratak-korenima, kurac, palac.

 

1487741119_cover.jpg

http://www.mediaboom.org/467565-suicide-silence-suicide-silence-2017.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ja uvek mešam Whitechapel i Carnifex, a zasigurno znam da je Carnifex smeće, čak sam ih uhvatio malo live na BA. Po čemu se izdvaja taj Whitechapel iz amorfne mase?

Ovaj podžanr je definitivno mrtav još od kada je All Shall Perish odmrmorio svoje najbolje dane, još sredinom prošle dekade. Čak najbolji momenti žanra su mi kad se ode u full death metal 😄 kao Sun Eater od Job for a cowboy, to mi verovatno omiljeni deathcore album, možda zato što uopšte nije deathcore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su se Whitechapel potpuno odlepili od ostatka tog žanra, naročito na prošlom albumu, može se reći da su i oni otišli skroz prema death metalu haha

metalniji su nego ikad ali ubacuju i dosta laganijih delova i klinova (u ovoj novoj je sredina pesme čista Katatonia), i generalno pesme imaju baš hitičnu strukturu, solaže, Fil verovatno najrazumljiviji vokal tog tipa, baš po mojoj meri sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

Ja uvek mešam Whitechapel i Carnifex, a zasigurno znam da je Carnifex smeće, čak sam ih uhvatio malo live na BA. Po čemu se izdvaja taj Whitechapel iz amorfne mase?

Ovaj podžanr je definitivno mrtav još od kada je All Shall Perish odmrmorio svoje najbolje dane, još sredinom prošle dekade. Čak najbolji momenti žanra su mi kad se ode u full death metal 😄 kao Sun Eater od Job for a cowboy, to mi verovatno omiljeni deathcore album, možda zato što uopšte nije deathcore.

Deathcore umro kad i mitch lucker..

Kod mene ih odvaja sto sam ih sluso u osnovnoj malo pre death metala, ovaj album najvise

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...