Jump to content

DEATHCORE


Recommended Posts

2 hours ago, Kumodraski Vo said:

Deathcore umro kad i mitch lucker..

 

 

 

Taj suicide silence možda jedan od najgorih bendova u životu što sam čuo. 

Bilo je dobrog deathcorea pre npr Harlots, With Passion, Conducting from the Grave, stari All Shall Perish, stari Despised Icon, ovi što su ostali danas to da sviraju nisu ni za kurac uglavnom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bogami, novi Fit for an Autopsy poprilično kolje. Da mi je rekao neko da će u 2022-oj neki deathcore album da mi se svidi oterao bih ga u kurac. Album je veoma šaren, razni uticaji (doduše ima negde baš blatantnog kopiranja Gojire), a oni smarački zakucavački breakdownovi su poprilično ukusni, razorni i na pravim mestima u pesmama, bez forsiranja. Zanimljivo je da je jedini autor u ovom bendu Will Putney koji ni ne svira live sa bendom još od 2013-e jer se u potpunosti posvetio producentskom poslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/26/2022 at 10:41 AM, Haos sam ja said:

Bogami, novi Fit for an Autopsy poprilično kolje. Da mi je rekao neko da će u 2022-oj neki deathcore album da mi se svidi oterao bih ga u kurac. Album je veoma šaren, razni uticaji (doduše ima negde baš blatantnog kopiranja Gojire), a oni smarački zakucavački breakdownovi su poprilično ukusni, razorni i na pravim mestima u pesmama, bez forsiranja. Zanimljivo je da je jedini autor u ovom bendu Will Putney koji ni ne svira live sa bendom još od 2013-e jer se u potpunosti posvetio producentskom poslu.

Meni se ti Gojira momenti bas svidzau, kacu originalni otisli na gore...da, ima dosta od njih, naravno Dahlia Murder, djent, pomalo nekih post elemenata, math u pretposlednjoi pesmi...sareno, tu oko 7/10...cisto zanrovski gledano moe i 8,5 Inzagi Pipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...