Jump to content

Tributes


Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne razumes me.

hteo sam da kazem da je korektno da se probijaju obradama i fokusiraju ciljnu publiku, ali da isto tako uporedo rade na autorskom materijalu koji treba pomalo da ubacuju na svakoj svojoj svirci, odnosno da nikako ne ostaju samo na tribute prici ili da je barem ne furaju predugo.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni nije vazno sta bend obradjuje i koliko fura to i da li radi autorske jer ipak rade nesto a ne samo ljudi koji kritikuju i pljuju a nista ne rade konkretno.

E sad...Kad bi svi radili nesto konkretno publike ne bi ni bilo.

 

Ах, па бивало је и тога. Ортак ми је причао да је својевремено на некој свирци Стентора нека риба из публике певачици убацила лову у деклоте. Ове је дохватила и убила бога у њој.

 

U jbt....I ja bih joj to isto uradila.

 

Pa nisi u pravu.Evo ti Dark Preachers-Poceli su kao Bodom tribute,a kad sam cuo autorske stvari,vilica mi je pod ocesala.

 

Hahaha...Sad im se uvlacis jer svirate zajedno... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavrno moramo naci nesto u cemu se ne slazemo. Nista mi se ovo ne dopada. :P

 

Pa...prestani da me kopiras u svemu i eto resenja :)

 

 

A posebno su mi odvratni bendovi koji kad nastaju nemaju u planu da ikada rade nesto autorsko vec neupesno kopiraju.

Svede se na obicno tezgarenje.

 

Bas tako...i sto je najgore, sviraju jedne te iste obrade sto godina...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi kul ( i jedino pravedno imo ) da tribute / cover bendovi zaista IZGLEDAJU ko pravi bend a ne ko da su dosli sa trafike

Ovo je dobro primeceno.Istini za volju,nisam video mnogo tribjut bendova koji izgledaju kao sa trafike,ali bilo je nekih koji su izgledali kao da su krenuli da cirkaju ispred zgrade.

S druge strane,ne valja ti ni da se previse palis ako is samo tribjut bemd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kad se vec rade obrade, uvek mi je zanimljivije kad recimo metal bend obradi neku pesmu nekog drugog muzickog pravca, pa to uradi na svoj originalni nacin, to ima smisla...

 

 

Slazem se u potpunosti s tobom. Mozda je to zaista bolje, nego da se neki tamo umisljeni maneken trudi da bude vise Axl nego sam Axl ili hiljade bledih kopija Bruce-a Dickinsona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...