Jump to content

Metal Shopovi Online


Recommended Posts

Ovo je donekle offtopic, ali tice se narucivanja online. Naime pre par dana sam narucio sa Amazona britanskog neku zastitnu futrolu za mp4 plejer koja kosta otprilike 3 evra, postarina isto toliko. Ali zato me carina odrala 6 evra!!! A poslali su mi običnim Royal Airmailom. Poenta je da vjerovatno carinjenje ne zavisi samo od nacina dostave...

 

Takodje, da li neko zna po kom metodu ili formuli se naplacuje carina za stvari koje se narucuju online? Na onoj priznanici sa carine nisam uspio da provalim da li je u pitanju neki fiksni iznos ili je u pitanju procenat od vrednosti narucene robe?

 

carina nema pravila, zavisi od sabana do sabana sto radi tamo u bilo kom momentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kako vidim još uvek nije profunkcionisalo to sa paypal-om kod nas, a evo već pola godine je prošlo. Nego, da i ja nešto pitam. Iako naša zemlja nije na listi podržanih za paypal, ako bi ja napravio nalog i stavio, recimo, hrvatska, da li bi to funkcionisalo normalno kod nas? Da li je to neko probao? Nebi da napravim takav nalog pa posle da ne mogu kupovati i podizati pare, nigde osim kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kako vidim još uvek nije profunkcionisalo to sa paypal-om kod nas, a evo već pola godine je prošlo. Nego, da i ja nešto pitam. Iako naša zemlja nije na listi podržanih za paypal, ako bi ja napravio nalog i stavio, recimo, hrvatska, da li bi to funkcionisalo normalno kod nas? Da li je to neko probao? Nebi da napravim takav nalog pa posle da ne mogu kupovati i podizati pare, nigde osim kod njih.

E, koliko ja čujem to funkcioniše skroz normalno, čuo sam za par likova koji su bez problema stavili baš Hrvatsku i sve funkcioniše bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja placam paypalom vec mesecima, sve funkcionise kako treba. Nije bitno sto si regovan na Hrvatsku, samo ubacis svoju srpsku adresu u shipping address, odakle god da narucujes. Veci je problem drkanje oko toga koja kartica i kako radi, ja nisam imao tih problema, jer mi je stigao neki frilens mastercard iz inostranstva koji sljaka sa HR accountom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred vama je kompilacija starih i novih hitova iz sveta hard rock, hardcore i heavy metal muzike. Tu su, između ostalih, legendarne numere sa samih početaka žanra, kao i neke novije pesme koje pretenduju da takođe steknu prestižni epitet legendarnih

Uz pretplatu od 130 din (svi porezi uključeni) dobijate 25 Hard & Heavy pesama od preko 20 izvođača.

 

Uz to u poslednjoj nedelji promocije dobijate još 5 bonus pesama.

 

Na raspolaganju su vam pesme:

 

Alter Bridge - Isolation

Annihilator - Alison Hell

Biohazard - Punishment

Cavalera Conspiracy - The Exorcist

Chimaira - Disposable Heroes (Metallica Cover)

Coal Chamber - Loco

Cradle Of Filth - Nymphetamine Fix

Daath - Subterfuge

Fear Factory - Replica

Ill Nino - Unreal

Killswitch Engage - In The Unblind

Korn - Oildale (Leave Me Alone)

Machine Head - Negative Creep

Opeth - Soldier Of Fortune (Deep Purple Cover)

Pantera - Cemetery Gates

Rob Zombie - Mars Needs Women

Sepultura - Roots Bloody Roots

Slash - Back From Cali

Slipknot - Spit It Out (Stamp You Out Mix)

Slipknot - Vermilion

Soulfly - Back To The Primitive

Stone Sour - Rules Of Evidence

Trivium - Master Of Puppets (Metallica Cover)

Type O Negative - Christian Woman

Within Temptation - Stand My Ground

 

 

lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 8 years later...
  • 3 months later...

pa bolje ti je da narucis iz evrope nego iz srbije iskreno. kad vec hoces preko poste/interneta, nema poente ovde da kupujes jer sve sto uvezu ovde je skuplje nego sto ces platiti na nekom nemackom sajtu poput grooves. 

 

jedino ako zelis riblju corbu ili tako nesto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, azal said:

pa bolje ti je da narucis iz evrope nego iz srbije iskreno. kad vec hoces preko poste/interneta, nema poente ovde da kupujes jer sve sto uvezu ovde je skuplje nego sto ces platiti na nekom nemackom sajtu poput grooves. 

 

jedino ako zelis riblju corbu ili tako nesto. 

koja je adresa sajta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...