Jump to content

Info: Odlazak na koncerte u Bugarsku i Rumuniju


Recommended Posts

Sve sto je drugar gore napisao, samo podsetnik bio je Lazarus iz PT ere i odsvirali su Ancestral meni omiljenu kao i the Raven koja mi je studijski uvek bila ok-ish, ali uzivo Stevin nastup na barskoj stolici, pun mesec, jbga umalo se nisam rasplakala... pesmu posle tog Stevinog nastupa totalno dozivljam na drugaciji nacin, neverovatna emocija uzivo.

Meni su iznenadjenje de facto bili Arcane Roots jer ih nisam slusala previse ranije, ali uzivo su pokidali kao i Zeal & Ardor brutalno, melodicno, mracno- dva benda koja ne treba propustiti uzivo gde god da se nadjete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...

Ortakinja je htela da ide baš zbog Brajda, tako da joj je bedak. Ja sam se premišljao oko Transatlantica ali sam prelomio da ne idem. Vučem ove godine karte za šest koncerata koji je trebalo da se održe pre dve godine, a i oni su bili neizvesni, pa sam rešio da ne napakujem još. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Mogli bi malo Prometheus nesto da ubace malo da izmiksuju setlistu. U sustini ne smeta mi setlista, mogao bi te pesme da slusam na repeat do smrti jer je svaka klasik.

Bio sam na ARTmaniji ove godine prvi put i sve je sjajno, idem i sledece godine sada zagarantovano sa ovakim lajnapom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, chess said:

Mogli bi malo Prometheus nesto da ubace malo da izmiksuju setlistu.

Treba im za to treća gitara, jedina koja može bez je In the Wordless Chamber (ona čak može i da ne budu obe gitare sedmožičane), zato su samo nju i svirali live, a Ihsahn je sa pratećim bendom svirao pesme s Prometheusa sa tri gitare. A ono, nije to Mejden pa da može da se izbaci treća gitara i da bude skoro isto, stvarno treba treća gitara za te pesme. Tako da ne verujem da će biti išta od toga.

Bilo bi do jaja da Emperor snimi neku novu pesmu, pa još i da bude dobra...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...