Jump to content

Payable On Death (P.O.D.)


Recommended Posts

Meni su oni bili do jaja , Pogotovo Albumi "Fundamental Elements of Southtown " Kada sam cuo single "Southtown " najezio sam se .

 

Bile su to vesele godine kraja 20. veka kada sam imao Nemacki MTV ( koji je neuporedivo bio bolji i od americkog i bilo kog drugog ) gde je cuveni Nemacki rukometash Krecmar imao odlicnu emisiju koja se zvala "Sushi". I tu sam video prvi put video P.O.D.

 

 

Drugi album koji me odusevio takodje bio je Satelite, moze se reci da su ta 2 albuma verovatno i najbolja. Onda je otisao mozak benda ( buckasti gitarista ) i tada su napravili 2 mekana podosla losha albuma.

 

P.O.D je imao svoje trenutke slave , Satelite im je bio vrhunac. Imao je veliki respect u mom detinjstvu , uvek cu ih pamtiti.

 

Video sam najnoviji single , pevach se oshisao skroz , nimamo mi se ne svidja to :/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu se pojavili otkad su onog pevaca ispalili u Punk'd-u... :):):) Inace fan sam samo 2 pesme... i to one najkomercijalnije... Youth of the nation i Boom... :da: Iskreno nisam se trudio bas da cujem i nesto vise od njih...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar niko ovde nije čuo Alive? Ja, kad sam bio maawi, kad sam video to na TVu, odlučio sam da hoću dredove, i počeo sam da puštam kosu. XD

Prvi put mi je porasla do statusa duge u šestom razredu, a od tada sam se dva puta šišao...

 

Plus, dobra je pesma Sleeping Awake. Ipak, aranžman me ubija, jeb'o ih nu metal, ja ne slušam ništa što nije iz osamdesetih. :P

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Too much Jesus...

 

Slušao sam ih pre, imam original Satellite, a poslednja dva albuma su... <_<

 

Mada, Breathe Babylon mi je omiljena pesma, s Brown-a iz 1996. Samo je produkcija očajna...

 

Prešli su totalno u neki Ned Flanders inspired metal, zgadili su mi se. Mada, Payable On Death nije loš album barem meni, nađe se pokoja fina pesma, uglavnom slušam to kad hoću da se opustim...

Sad nemam oči da ih vidim, ali postoji neki rispekt prema njima, jer sam odrastao uz nu metal, a jedno vreme su mi bili favorite band. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...