Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Evo ja imam specijalnu kartu za tebe.Samo 200 dinara,ukljucuje pakovanje u crnu najlonsku kesu i voznju (u camcu) niz dunav do bugarske granice :pivopije:

 

 

sjasi vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta li se ti javljash kad necesh da dodjesh :P

Улазим на Kalessin, излазим чим заврше.

Никад више не гледао Манчестер ако лажем. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa ako vec planirash da dajesh pare, shta ti fali da odgledash barem neki od ostalih bendova? Morbid angel jebote..

 

Ali svejedno, ostajem pri tome da ne dolazish, no offense, znam te :P

Да пермутујем: јеб'о те Морбид Ејнџл. :P

 

Не слушам остале бендове и не знам њихове песме, те стога не видим зашто бих гледао њихове наступе. Могу они да буду квлт над квлтовима, мене не интересују и то је то.

 

Долазим сигурно, већ две године призивам Калесин и нема шансе да ћу их пропустити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

После Metallica -e, Kalessin су мој омиљени мИЈетал бенд, тако да ћемо се видети 14. децембра у СКЦ - у. :pivopije:

 

 

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde recite neku dobru pesmu od Kalašina, ja puštao al mi je sranje :mrgreen:

 

Into the Fire , The Black Uncharted i Crown of kings. A, ako ti se to svidi The Rising Sign i Escape the Union.

 

Inace ja sve ove bendove aktivno slusam , i mozda najmanje ocekujem Marduk vec sam ih jednom i gledao a i mozda najmanje slusam od svih ovih bendova. Najvishe ocekujem Keep i Arsis , pa onda Kataklysm i Morbide(samo zbog cijnenice da cu ih vec jendom gledati pre toga) pa na kraju Marduk. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да пермутујем: јеб'о те Морбид Ејнџл. :P

 

Не слушам остале бендове и не знам њихове песме, те стога не видим зашто бих гледао њихове наступе. Могу они да буду квлт над квлтовима, мене не интересују и то је то.

 

Долазим сигурно, већ две године призивам Калесин и нема шансе да ћу их пропустити.

 

Ma nema poente da naklapamo 6 meseci pre koncert. Chekamo decembar, pa cemo videti ko ce biti prisutan ;)

 

 

..i da li ce uopste biti koncerta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije al ja nisam neki zagrizeni fan od tih bednvoa al ih volim slsuati ..idem da se provedem na koncertu jer nije nigde bolji provod neko an koncertu i da se nedesi nesto slicno kao za slayera i castle fest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...