Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Jao, sanjah pre neko vece da mi je neki cile pocepao kartu za koncert! Bila sam prsla! Ujutru sam odmah pogledala na kartu... Kakav sam ja bolesnik, jebo te! Uh! Jedva sam vratila dug kojim sam je kupila, ali dobro je, dobro... Jedva cekam koncert!

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje sa dominationa?a inquisition, where the slime live, eyes to see, ears to hear itd

ne.

Inkvizicija je do jaja, dawn isto, slime ima samo dobre rifove i (bozanski) solo, ali nije dobra pesma, ostale su jos veci smor. Da se razumemo, nikad nije njima falilo dobrih rifova, ali je problem sto nisu dobre pesme, na tom albumu (ugl) vec samo rifovi. Lirikse da ne spominjem...macho macho macho :)

 

Mene vise nervira sto mu je danas glas kao na tom albumu, sto ce reci smor. Eh, da mu je jos onakav kao na Blessed/Covenantu, tj. da je voljan da peva tako...

 

@Haris: Mogao bi da padne jedan Nothing is not ili Invocation sto se mene tice, ali teskooo...

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da će svirati išta sa albuma posle Domination, mislim da će set lista biti otprilike kao i prošli put (s tim što možda ubace tu novu stvar?). Mislio sam da će na kraju da sviraju Marduk i MA i da će bar sat vremena svirati svaki od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam ja shvatio posle Morbida koji su pozvani da budu zvezde vecheri, a odma posle njih Kataklysm i relano mnogo poznatiji bend od Marduka therefor ima duzu satnicu. Ja mislim da su oni po tome koji je poznatiji bend pravili satnicu, a ne koji je kvalitetniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi Kataklysm je od 2006-e postao veoma poznat bend. Daleko poznatiji od Marduka. Nego neznam sto se svi odjednom bunite za Kataklysm, ja kolko znam oni nemaju losh album osim ovog poslednjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...