Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

арсис је био добар.и то баш баш.

мардук,кок говно реално.

катаклизм је објаснио неке ствари што се тиче звука.значи...врх...распаметили су ме...

морбиди сваки коментар сувишан...

у суштини кул вече.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno je bilo poprilicno. Ja bih rekao oko 800 ali nikad nisam bio dobar bas u tim ocenama.

E da... Slikao sam se sa Trejom. :rockdevil: jedan od naj momenata moje metql karijere.

Krenuo sam nesto da mu kenjam... ne smem ni da kazem sta, sramota me je :) a on je bio bas iznenadjujuce kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis smorena američka progresiva, KoK sasvim pristojan, Marduk - sjajna atmosfera ali tanušan zvuk, Kataklysm bend večeri, Morbidi - pa, recimo da njih ne slušam. Slikao se sa Obsidian C.-jem i Mortuusom, obojica mi potpisali diskove, kupio Kolossus metalbox, slikao se sa Trejem i Vincentom... I tako. Sve u svemu, vrlo kvalitetno veče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis steta sto su bili prvi,bas su mi kul,KoK mi bolje zvuci uzivo nego kod kuce kad slusam,sjajno,marduk-dobra atmosfera ali smor generalno,KATAKLYSM nemam reci znaci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a morbidi pa mislim sta tu da kazem,morbidi ko morbidi :D jos da opet dodje cynic pa da umrem ah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao sam na vreme da iskuliram zadnjih par pesama Keep-a i Marduka za koje me boli pimpek, i cuvao snagu za Kataklysm koji ne da je bio extra nego nemam reci, stage presence, komunikacija sa publikom, fantastican zvuk, dobra set lista... Nove pesme mnogo bolje zvuce uzivo... Morbidi normalno extra, sve isto sto sam rekao za Kataklysm vazi i za njih osim mozda zvuka koji je po meni bio losiji nego na Kataklysm, tj. bio je malo glasniji nego sto je trebao, mada i dalje light years away od uzasnog zvuka Nile-a.

 

Jos jedan trofej

 

http://img150.imageshack.us/img150/2646/kataklysmsw3.jpg

 

Znaci covek je takva opustencija i tolko kul lik da je to neverovatno... Ja ga pitam da se slikamo, on kaze, naravno nema problema, pa kao vidimo se za pola sata unutra na svirci i tako to... Ja mu kazem kako sam nazalost propustio prvi koncert kod nas, a on meni kao steta, mnogo je bio dobar koncert i tako to... bas kulj

 

Zakljucak, ova dva benda su objasnila kako se vira extremni metal i kako se profesionalno odradjuje svirka. Valjda je sad malo jasnije blek metal fanboisima zasto je Kataklysm VECI bend od Marduka i zasto sviraju duze od njih i posle njih...

Edited by LazaGNR
Jebote,jel' si ti cuo za resize?! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene...ipak sam otisao na koncert, uprkos tome sto su me prehlada i glava jebali...

Blejao sam uz pivo i drustvo i usao taman na Kataklizmu...i usao sam na foru, slozio obezbedjenju odlicnu pricu i udjem besplatno, bravo ja :razz:

Kataklizma dobra...

Morbidi, sta reci, kraljevi death metala...

I ufuram se u kombi za prevoz kuci, opet bespatno...sta reci, veceras je bilo moje vece :D

Pozdrav svim dragim ljudima koje sam video...oni znaju ko su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

arsis sam propustio, bio sam na poslu.

kok - dosadno

marduk - dosadno

kataklysm - ubili, bubnjar je prelud. najbolji zvuk ovo vece usput

morbid angel - najbolji death metal bend ikad. ne potrebna bila ona stvar sa formulas, i mislim da je vreme da se upgraduje sa onih marshalla vec, gitare su prilicno ne jasno zvucele, mada dosta bolje nego u basti. ali sve u svemu, kidanje mozga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neck pumping ice...

 

Vrlo veche, verovatno najbolji metal koncertni dogadjaj this year iskljucujuci Legacy event...dakle najbolje SKC vece for me :] 5 bendova, svi otprasise, pa barem na zadovoljavajucem nivou, neki otkinuse, neki objasnise esenciju i tako..

Naravno, nije bilo ni govora o pocetku 'certa u 7, no hu kers, bilo je dobrih ljudova za druzenje sa i bez cepova :]

 

Arsis - Though su poceli malo preglasno, zvuk se do druge pesme poboljsao i imali su extra nastup, lepo zagrevanje, ja bih voleo da pala jos neka starija (Retuuuuurn :) ), ali sve u svemu, lud bend! Sta onaj lik svira i peva..doduse, cenim

da bi mogao da nadje boljeg pevaca a on nek se prepusti mlacenju 6 zica.

 

Keep Of Kalessin - Ovo mi bese drugi najocekivaniji bend veceri (posle Marduka naravno), i ne znam, jos nisam siguran what to make of it.. Dobar zvuk, ali na trenutke mi je falila malo gitara, ili njima jednostavno treba druga gitara live, ne znam. "Crown Of Kings"

mi je bio primat, pala je! Sije uzduz i popreko ova stvar live, sa druge strane "Kolossus" pesme kanda bolje zvuce live nego ovako.. Zivlji od Arsisa na sceni, za nijansu bolji.

 

Marduk - Iskreno sam mislio da cu posle Keepa da odmaram narednih 2 sata do Morbida, no reko' da ispostujem blekeri, cucala mi je neka nada da nece biti mukotrpno kao onomad Dark Funeral na Legacyu.. I daleko od toga! Dobar nastup, koja je bila ona druga pesma sunce joj? :) Pola pesama

im zvuci isto i da ih ovaj ne najavljuje kapiram da ih niko ne bi ni razaznavao u pocetku, ali ostala polovina je do jaja. I bitna stvar, dobra atmosfera bese, i na Arsis i na KoK je unutra bilo vise ljudi nego sto sam mislio..hladnoca uterala sve unutra ili sta li je :) Dobar dakle Marduk

nece me naterati da ih preslusavam opet doma kao Kataklysm, ali dobro.

 

Kataklysm - Aaah, surprise n#1 veceri za mene. Vrlo sam nezainteresovano stojao u startu, medjutim polako su me tokom seta razmrdali, plus sto gi WOI worshipovao :) Frontmen im je extra, jedino mi je smesan trip sto mu ceo nastup pola kose preko face bila nikako da je skolni :) E ove cu

malo blize proucavati ubuduce, mene kupise. Na kraju zamalo i da kupim onaj Kataklysm shot glass sto imao da se pazari :) :)

 

Morbid Angel - Nije mi top-ovalo prvi nastup, ali bese damn daaaaaamn goood! Dzitre su se malo gubile posebno pri Trejevim ludorijama, ali daleko od toga da nije moglo da se prati i uziva (k'o na Najlu npr.), David je bas bio raspolozen za spiku i glumatanje, n#1 frontmen veceri definitivno :):da: Ovog puta mi je, personalno, sredina bila najjacha..Lord/Fall/Chapel/Dawn deo me je oduvao jednostavno.. + Transcend with blood on my hands!! :rockdevil:

Ma vrh jebeni, dosta kenjanja.. Odlican koncert, odlicna poseta(cini mi se), ko je uspeo da se smori, sam je kriv.

 

I cisto da se zna:

 

Ја не смем ни да мислим на стање у којем ћу се налазити по завршетку овога. Једино што ме брине је велики број великих бендова, јер не верујем да ће оне егоистичне пичке из МА дозволити неком другом, млађем и квалитетнијем да свира дуже од њих.

 

Znash shta kolega, poje'm ja kurac ako ti uopshte dodjesh na ovo :)

 

My pants stayed intact....sort of.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар концерт! Највећа мана - ЗВУК!!! Аман бре, пар зар мора све да буде набуџено до неба?!

По мени, Kataklysm и Morbid Angel (наравно) су РАЗБИЛИ! Kataklysm су имали убедљиво најчисти звук и надао сам се да ће сличан бити и за Morbid Angel али курац!

Значи, могло је и боље али на крају крајева... :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

И још нешто - она нова Morbid Angel песма "Nevermore" је ФЕНОМЕНАЛНА!

 

 

DАWN OF THE ANGRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvlt!

Arsis - mnogo bolje zvuce live, fino zagrejase narod, al u sustini nista specijalno

KoK - uh, ovo mi je bio favorit veceri, ali ne znam...Fali bre tu nesto majku mu njegovu. Pesma taman pocne, skapiras koja je i onda se u trenutku potpuno izgubis i zbunis. ovo jedino mogu da pripisem losem zvuku koji su imali. Crown of Kings opasno podbacio...

Marduk - tolko sam se uplasio ovog benda da sam morao otici pozadi. Realno Marduk je snimio dve pesme tokom svoje karijere.

Kataklysm - Komentari suvisni! Bend veceri, najbolji zvuk ne na koncertu, vec uopste u poslednjih par godina! :rockdevil:

The chains Of Power :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Morbidi - Bogovi sta reci vise :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

U subotu sam krenuo po kartu i vratio se sa vrata SKCa. Bilo mi je žao da dam za metal 2000, kad mogu da uzmem trenerku u Nike-u za te pare, što sam i učinio.

ajd obrisi nalog na forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...