Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Hahahah,da bas sam opasna,gurala sam se sa likovima koji su moje visine (165) XD

A htela sam ga tuci zato sto se konstantno nakurceno smeskao,sa nekom polu pognutom glavom grrrr XD

 

 

Da da,sve trce :)

Pa ne bijem ja sve >.> samo bezobrazne :P

 

right,

 

pa njegovo je kako ce da stoji i dal ce da se smeska i sl,na to valjda navata snajke

jbg niko te ne tera da ga gledas.

 

 

kad smo kod stila i sl, "frontmen" morbida je bio ko i uvek pederast,al da ima glascinu -ima.

i kad najavljuje pesme sve se trese a kamoli kad urla.

pitam se da li se oni svi mnogo ili malo pucaju pre i posle svirke ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod stila i sl, "frontmen" morbida je bio ko i uvek pederast,al da ima glascinu -ima.

i kad najavljuje pesme sve se trese a kamoli kad urla.

pitam se da li se oni svi mnogo ili malo pucaju pre i posle svirke ;)...

 

Bas tako, pederasto se ponasa ali glascina...

bas mi juce drugar kaze, ja komentarisao Sandovala, kako lupa kao nezdrav i pravi zivotinjske face...a drugar kaze kako mu je lako kad je na heroinu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, pederasto se ponasa ali glascina...

bas mi juce drugar kaze, ja komentarisao Sandovala, kako lupa kao nezdrav i pravi zivotinjske face...a drugar kaze kako mu je lako kad je na heroinu :D

 

 

Teško da bi onako svirao na heroinu... Svi su oni na speedu ili bijelome konju, Vincent je strejt k'o lenjir, a Punchy samo vutrira, neće ni hash, samo čistu ganju, bez filtera, Bob Marley style :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da bi onako svirao na heroinu... Svi su oni na speedu ili bijelome konju, Vincent je strejt k'o lenjir, a Punchy samo vutrira, neće ni hash, samo čistu ganju, bez filtera, Bob Marley style :smoke:

 

Ti si bas upucen u njihov zivot :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu naravucenije zvuk je bio super ali ja sam imao cepove dakle zvuk je skoro uvek super jer su to dobri bendovi al fora je sto su metal tonci uglavnom gluvi pa pojacavaju sve daklem uzmite cepove.

I da sta je radio onaj lik sa gitarama pozadi bine kad su picile Trejove brljotina soloze?

KAko sta je :Morbid je rasturio ali je meni naiskreniji bend bio Marduk iako ih nesto preterano ne volim jedini su zvucali prirodno bez viu viu efekta helihopter trigera i sranja

Brljotina solaze? Lik u pozadini? Ti mozda u jendom trenutku palo na pamet da je stelovao 7-o zichane gitare? Neznam nisam siguran jel ja tog lika nisam primetio.

 

Sacekaj malo najiskreniji je onaj bend koji ima najgori zvuk ili sta?

 

 

Pa i jesu al on ih nikad ne odsvira live da to zvuci ok chak ni ritam ne ubode sto i super zvuci u nekim pesmama al me buni sta je svirao onaj lik iza imam i svedoke,starbreaker i black desire javite se:P

 

Skroz su realno odsvirane , mozda nekad van tempa ali tako kvalitetno odsvirane da bolje ne moze.

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik je posle svakog koncerta mrtav ne moze da stoji, ne zna gde se nalazi, hoce onaj vetar da ga oduva :) ...ali svaka mu cast...

 

realno, covek ima celih 15 kg zajedno sa odecom, a posle onakve svirke cudi me da ne umire posle svakog koncerta. :)

 

Sandoval kada je krenuo Sodom u klubu, krenuo da skace,da slamuje i da peva.....Izgleda bas "ne voli" taj bend... ;)

 

:):):)

e to bih volela da sam mogla da vidim, koje opustencija. :)

ma boli ga briga, najnormanije covek uziva u muzici ko i svi ostali, e tako cu i ja u njegovim godinama, nema penzije u metalu. :lol:

 

 

a sto se koncerta tice, sve ste vec ispisali vise puta, upisala bih sebe u ekipu onih sa glavoboljom sto je cudno, u zivotu mi se nije desilo nesto slicno pa ni na nile-u koji mi je bio jos bucniji. evo piste usi sve u sesnaes' ali procice.

 

ma, morbid angel su carevi i to je to. :)

stvarno su veliki bend, nijedan bend od sinoc nema tu vrstu harizme, kada je bendu dovoljno da izadje na binu, sami od sebe su pojava, a kad zasviraju onda spasavaj se ko moze, umire se od srece. :lol: evo sad sam se najezila... ma zakon. :rockdevil:

 

e da, bio bi red da se jednom sredi zvuk i da se zamole tonci da ne otpanjuju previse, posebno ne gore u sali... nikako iz glave da izbacim koncert iz budimpeste, bese 2004, otpanjili se ljudi do maksimuma ali su prostor i oprema bili savrseni pa je i zvuk bio savrsen. ovako makar moze da se ne pravi jos gori zvuk nego sto mora. :)

 

marduk sam sinoc prvi put gledala i iznenadjena sam time koliko mi se nisu dopali uzivo, kataklizma takodje, mada je zvuk bio dobar, nisam ja za to. ^_^

a prva dva benda propustena, nazalost...

Edited by deedee

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlogo volim ove sto znaju sta je dobar zvuk i sta je dobra i sta losa oprema... mogu da kazem da je bilo bolje nego u pesti 2004. jete gomna...

 

 

oprema koja je doneta na koncert kosta vise od 200.000e, a vi znate sta je dobar a sta los zvuk...

 

svima ide ovo :

 

l_fba9ccac1db04de697f26d1ce5efaf47.jpg

 

iznervirali ste me ima da aploadujem sutra video snimak pa cu da vas pitam dal je ovo los zvuk...

 

pistolj !

 

:violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

шта онај краљ треј држи на појачалу???нека димчина пичи нон стоп из тога...

 

имењак синоћ после концерта:"чим сам пришао миксети и видео 160 децибела,одмах сам изашао из сале."

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlogo volim ove sto znaju sta je dobar zvuk i sta je dobra i sta losa oprema... mogu da kazem da je bilo bolje nego u pesti 2004. jete gomna...

oprema koja je doneta na koncert kosta vise od 200.000e, a vi znate sta je dobar a sta los zvuk...

 

Zvuk na Morbidima je bio uravnotezen, kad sam stavio cepove za usi i dalje sam cuo sve gitare itd, to nije problem, problem je sto je bio preglasan... A los tonac moze da upropasti zvuk i na mnogo skupljoj opremi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kataklysm - Dobar zvuk i nastup al dzaba sve kad nemaju nista relevantno da kazu i pokazu i pesme su im generalno krajnje neinspirativne i po sablonu, bez imalo kreacije, meni smor.

Tacno tako, najbolji zvuk sinoc, ali dzabe...samo sto im na faci ne pise 'breakdown' :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danas, kada se sve sleglo, i posle odspavanih 12, a pre toga neprospavanih 48 sati...:)

 

 

...Arsis su odvalili kako su svirali, ali i ja mislim da bi trebali da dovedu drugog pevaca, bar za live. Na albumu (ovom zadnjem) gitaristi glas je super, ali uzivo mu puca vrlo brzo. Sve u svemu, do'ri.

 

Morbidi su ubili svirkom.

[da se razumemo, Trey nije svirao solaze u originalu kako neko rece, sto je meni manje-vise kul za ranije albume, ali je totalno sjebao Slime solazu (meni najjacu MA solazu ikad, a sto je najtragicnije, i to namerno, jer on vec dosta dugo tu solazu svira drugacije nego na albumu i to zvuci krs)].

 

Gitare su menjali zbog drugacijeg stima.

 

Destruktor (i pored macho-macho-macho 'image'-a) je mnogo adekvatnije tretirao solaze nego Rutan proslog puta (sem njegovih), posebno one old skull. Dobar je.

 

*Sto se poteza na bini i govora izmedju pesama tice, Vincent je debil i idiot. Uspeo je da prevazidje sebe u odnosu na 2006.

 

[Meni stvarno nije jasno kako neki ljudi mogu da se promene na gore tokom godina, do granica neprepoznatljivosti...da je David mogao sebe da vidi u kristalnoj kugli '93, verujem da ne bi napisao onaj stih za untermensch, jel bi to ispalo samo-prozivanje na duze staze :) ].

 

Inace, toliko ga boli kurac sta prica, da je rekao kako smo uvek bili dobra publika, a ja to ne znam kada su oni bili ovde sem '06, neka me neko obavesti :)

To me je podsetilo na onu epizodu Simpsonovih, kada Spinal Tap dodje u grad, i kad lik ima puskicu na zadnjem delu gitare, gde mu pise ime grada u kom nastupa.

 

Pit je legenda, covek ne zna gde se nalazi, kada prica zvuci k'o ovaj Toma sa pijace :) :)

Inace, neki mi rekose da je malo posustao sa duplom (vise kao 'otisao u kurac'), no ja to nisam primetio, nisam ni obracao paznju.

 

Zvuk je bio ok, mada definitivno nosim cepove narednog puta (nosio sam ih i pre, ali sam ovaj put zaboravio). Morbidi stvarno jesu bili preglasni, i nije stvar u Marshall-ima, kako azal rece (jer ti 'Marshalli' i jesu deo njihovog signature zvuka) vec sto su bili preglasni. Meni je sve bilo jasno kada su nadrkavali gitare ovi roudiji pre svirke. I tu su ubili sa odpanjavanjem, a kamoli kada se na to doda i bubanj.

 

Set lista, paa bila je ustvari kao osiromasena verzija one iz 2006 (plus Bil ur sag :rockdevil: ), no ovo je bio festivalski nastup (koliko platis, toliko dobijes jel'te). No, to smo znali i pre nastupa, zar ne?

 

Meni je zao sto nije bilo Blessed-a, no to ne sviraju vec duze vreme. Fall je ubio i ovaj put, kao i Gooood i Shitttt :rockdevil:

 

Majce ne znam sta se zalite, pa ne prave ih od kostiju rumunske dece. Te cene su i bile ocekivane. MA hoody sa novim artwork-om je cool, pazarih jedan :redface:

 

Zao mi je sto ovog puta nisu imali one nalepnice u merch-u.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jesu al on ih nikad ne odsvira live da to zvuci ok chak ni ritam ne ubode sto i super zvuci u nekim pesmama al me buni sta je svirao onaj lik iza imam i svedoke,starbreaker i black desire javite se:P

 

Jeste, i neverovatno enough ruke su mu sve vreme bile gde i Treju, al mozda je stimovao, il se jednostavno zajebavao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis sam promasio, Keep of Kalessin su mi jos jednom dokazali da njihova muzika nije za uzivo. Marduk su se brutalno zajebali dovodjenjem novog bubnjara i od jednog od najboljih zivih black metal bendova, napravili kvartet amatera. Stvarno steta... Kataklysm ne slusam, ali su jebali kevu. Odlican bend uzivo. A Morbid Angel... Ne znam sta da kazem, a da to ne bude siromasno ili nedostojno... Jedna od najvecih metal bendova ikada!

 

A sad sto se tice zvuka... Koji je ono poslednji metal koncert na kojem sam bio, a da je zvuk bio dobar?! Jebi ga, ali zaista ne mogu da se setim... Ne znam da li sam zaostao negde u vremenu, ali jel' cool, brutalno i okrutno imati los i susteci zvuk?! Nemam nista od toga sto cu da gledam muzicare na bini, nemajuci pojma sta sviraju i o cemu se tu u stvari radi. Dosao sam da slusam pesme bendova koje volim, a ne da moram da cepim usi i da jedno pola pesme provedem u pogadjanju o kojoj se u stvari radi. Bolno iritiruajuce...

 

Inace ko god da je doveo ovaj paket u Srbiju, svaka mu cast jer ju je upisao u metal istoriju dovodjenjem ove kultne turneje koja ce zasigurno biti upamcena u metal istoriji kao jednoj od najjacih ikada... Drago mi je da sam joj bio svedok.

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...