Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Choveche da vidish buklet od Keep of Kalessina kolossus. Ja mogu da potvrdim da je to definitivno najgay buklet od svih u metalu.

 

Dok im DVD nije losh, ali onaj pevach se u intervju vidi da je blago retardiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to si ti bila...u jbt...al sam se ja onda nesto istripovao...dobro je ;)

Ja ga nisam ni prepoznao...mnogo je detinjast bez sve one sminke i kose preko glave...uopste mi nije licio na onog predrkanog lika sa fotki :)

Ma, super su oni, bas mi je bilo zanimljivo sa njima. Zao mi je sto nisam ostala na afteru. Al` dobro, doci ce oni u februaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam kod Starshootera...fantastican je...makar meni...ako si nezadovoljan, ja cu biti i vise nego voljan da otkupim to, da ti ne kvari kolekciju ;)

 

@Nyx : Znam, ja viseo sa Obsidianom i Wizziacom pre Kataklysma...skroz su kao, nemam pojma, kao da upoznas neku novu ekipu na trgu dok pijes...bas prijatna momchad...jos nam Obsidian objasnio sta je ovo chudno chudo na omotu :)))

I da, zvanicno hvala Starshooteru na amuletu...mnogo je lep :D

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, nema mi sta da se raspitujemo o toncu, bilo je preglasno. Nista se ne zalimo puno, ali konstatujemo.

I sad ces ti da okacis Rapture (sto je keva :) ) i naravno da tu nece biti preglasno, jer kamera ima limiter ili sta li vec, a i slusas taj snimak kuci na sobnoj jacini.

 

Jos jednom, svaka cast za dovodjenje organizatoru, ali ne moramo da ljubimo noge, prilicno pun SKC je dovoljan. Bilo je kao sto sam i ocekivao, izmedju 800-900 ljudi.

 

Ja snimih par pesama Morbida mobilnim pri kraju, slika je jos i ok, zvuk je los, ali posto vec okacih, evo linka, pa ko hoce nek' izvoli

 

http://www.megaupload.com/?d=IHBH6WOY

 

hvala dobar je snimak,

 

steta sto nisi snimao pocetak ,

 

vidi se da je lepo popunjena sala,

al kaoliko god mi se cinilo da smo jedni drugima slomili udove gazeci se,na snimku izgleda kao da publika samo stoji klima malo glavom i slusa-pasivno:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ste vi pametni.... prvo se raspitajte o kom toncu je rec , pa onda jete gomna ...

 

Eve sad cu da uploadujem Rapture pa jete gomna kako je los zvuk ...

 

Jebo vas ja sve , ste dosli da gledate dal ima 120 ili 160db na koncert , dal suste gitare, dal trejov tehnicar stimuje gitaru iza, dal vinsent vrcka guzicom, dal sandoval moze da hoda posle koncerta, dal je u budimpesti bio bolji zvuk, il ste dosli da gledate MORBID ANGEL ?!

 

Jebo mamu, MANGEL , a vi trazite dlaku u jajetu :)hahhahaa..

 

sad cu da metem rapture pa ondak pricajte nesto ! :)

 

hahahhahaa

 

115mb, pa ce potrajati upload ! :)

 

Frubi, budi uveren da mi svi ovde koji dolazimo na koncerte koje ti organizujes, te postujemo kao coveka koji je mnogo toga zrtvovao da bi obradovao sebe, a i nas... Zato bih te zamolio da to postovanje uzvratis svima nama koji dolazimo na koncerte, odvajamo krvave pare za to... Mislim, sto se mene licno tice, najedaj ti govnima koga god hoces, ali cu te zamoliti da mene izuzmes iz te price, samo zbog toga sto ne delim tvoje misljenje.

Dovoljno dugo slusas metal, na dosta si koncerata bio, verujem da znas sta znaci dobar koncert, sa dobrim zvukom (ili na to nisi obracao paznju?). Takodje, razumi da postoje ljudi kojima nije stalo do toga da fizicki samo vide bend, da se slikaju, caskaju, lizu, mazu... ili sta vec. Moje skromno misljenje je da su KoK i Marduk zvucali ogavno (cak i sa cepovima, u bilo kom delu sale, a pricam o meni jednom od najomiljenijih bendova), Kataklysm je bio OK jer ne sviraju zujalice, a Morbid Angel su bili prihvatljivi samo zato sto sam znao pesme i naravno, nosio cepove. Volim jak zvuk, ali ne uzivam u nedefinisanoj buci i to je to... Jel' su Morbid Angel trebali da izadju sa busilicama i da svi svrsimo? Mislim, idite bre onda ljudi na Ramba Amadeusa i slusajte ves masine i usisivace. Fantasticna muzika...

 

@speed_dead: Nemam pojma cija krv bejase... Moja nije... Necu ni da perem majicu, pravo mesto i pravo vreme da padne krv za Satanu! :) Gde nema krvi, tu ni on nece da se pojavi! :P

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ste vi pametni.... prvo se raspitajte o kom toncu je rec , pa onda jete gomna ...

 

Eve sad cu da uploadujem Rapture pa jete gomna kako je los zvuk ...

 

Jebo vas ja sve , ste dosli da gledate dal ima 120 ili 160db na koncert , dal suste gitare, dal trejov tehnicar stimuje gitaru iza, dal vinsent vrcka guzicom, dal sandoval moze da hoda posle koncerta, dal je u budimpesti bio bolji zvuk, il ste dosli da gledate MORBID ANGEL ?!

 

Jebo mamu, MANGEL , a vi trazite dlaku u jajetu :)hahhahaa..

 

Jebo i ja tebe bas :evotigana: , ja sam bio svo vreme u prvim redovim i u sutci i uzivao u koncertu maximalno i dugo ce mi ostati u pamcenju ovaj paket, i vredelo je svaki dinar, i da to jesu madafakin Morbidi, i jesu legende, i jeste bila neverovatna atmosfera, i jeste mi sve bilo max, i jedini razlog sto ovom koncertu ne bih da cistu desetku nego 9.5 je sto nisam cuo par pesama koje sam se nadao da cu da cujem i sto je zvuk na Morbidima JESTE bio preglasan. kao sto rekoh, dobro je izmiksovan bio, uravnotezen, sve se culo, samo se PREVISE culo. To je moj SUBJEKTIVNIi osecaj, a po svemu sudeci nisam bio jedini.

 

Edit: yeah, what Baja Car said o rispektu

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

atmosfera ja bila cool al da je bila neverovatna-nije ,kao ilustraciju stavljam klip koji nosi 10/10 (tj koncert na kom je snimljen cert nosi 10/10)-njjaca svirka na kojoj sam IKADA bio!!!

 

http://rapidshare.com/files/173901232/MVI_0061.avi.html

 

eto cisto kao ilustracija kako to moze da bude u Beogradu,

a i kao podsetnik Frubiju da kad god dovede taj bend moze da racuna na jebeno dobar zvuk i verne fanove..

 

@Milan Nekro

 

secas se imao sam i ja onu belu nekrorektumonomikon majcu po kojoj je pala neke krv (nesecam se kojim povodom)

jos je imam negde tu okolo:)

 

nema bez krvca dobrih majci, pazi ne znam za satanu al muve i sl se mozda i pojave..111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichan cert morbida, mnogo bolji od onog 2006. bar po meni... Jedino shto je bilo malo preglasno, pa se smorih shto nisam poneo chepove za ushi...bolele su juche ceo dan :D

PS. Jel zna neko celu playlistu morbida ? Znam koje su pesme bile, samo bih da vidim kojim redom, zaboravio sam od slemovanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...