Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Ja ne znam kako se mnogi zale da nisu dobro culi...ja sam sve lepo cuo, prepoznao svaku pesmu...Ili ja imam jako dobar sluh, ili neki imaju jako los...ili im sve smeta...Kao sto kaze ona izreka, rdjavom k.... , svaka dlaka smeta :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, glupo bi i bilo da se ocekuje ne znam koji kvalitet zvuka. Nije to preslusavanje albuma nego svirka- krljacina. I, nije tacno da se nije culo nista napred. Sve sam lepo cula.

 

Vidi ima i dvojnicu... Dakle, titula mis "metal krljanja" odose dvema lepojkama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako se mnogi zale da nisu dobro culi...ja sam sve lepo cuo, prepoznao svaku pesmu...Ili ja imam jako dobar sluh, ili neki imaju jako los...ili im sve smeta...Kao sto kaze ona izreka, rdjavom k.... , svaka dlaka smeta :D

To i ja kazem. Svi se samo zale. Mislim da je super sto se svirka uopste i odrzala, a ovo... Jel` bilo? Bilo je i bilo je extra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce ovo da se pretvori u izbor za mis :)

Razmislicu za koga cu glasati...da li cu realno...ili cu biti subjektivan...a mozda sam sklon mitu i korupciji pa i to presudi :)

 

To i ja kazem. Svi se samo zale. Mislim da je super sto se svirka uopste i odrzala, a ovo... Jel` bilo? Bilo je i bilo je extra!

 

Ulete mi u post jedna od kandidatkinja za mis :D

Bilo je odlicno, kome sta smeta, neka slusa kuci cd i svima dobro...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha! Btw, pivo za sve! Polozila sam jutros ispit iz istorije muzike i dobila 10! Inace, nosila sam bila skripte na Morbid i ucila sam sve do pocetka koncerta! Streber...

 

Lako ti je bilo poloziti, kad sam ja navijao za tebe :D

A za pivo, necu odbiti, da se ne uvredis :)

Mada, ja sam obecao castiti, tako da....ima da se pije :D:pivopije:

Neko ce sad pomisliti da sam kao clan zirija za izbor mis, malo pristrasan i da favorizujem neku kandidatkinju...to nije istina...ali pivo je pivo :)

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, budi uveren da mi svi ovde koji dolazimo na koncerte koje ti organizujes, te postujemo kao coveka koji je mnogo toga zrtvovao da bi obradovao sebe, a i nas... Zato bih te zamolio da to postovanje uzvratis svima nama koji dolazimo na koncerte, odvajamo krvave pare za to... Mislim, sto se mene licno tice, najedaj ti govnima koga god hoces, ali cu te zamoliti da mene izuzmes iz te price, samo zbog toga sto ne delim tvoje misljenje.

Dovoljno dugo slusas metal, na dosta si koncerata bio, verujem da znas sta znaci dobar koncert, sa dobrim zvukom (ili na to nisi obracao paznju?). Takodje, razumi da postoje ljudi kojima nije stalo do toga da fizicki samo vide bend, da se slikaju, caskaju, lizu, mazu... ili sta vec. Moje skromno misljenje je da su KoK i Marduk zvucali ogavno (cak i sa cepovima, u bilo kom delu sale, a pricam o meni jednom od najomiljenijih bendova), Kataklysm je bio OK jer ne sviraju zujalice, a Morbid Angel su bili prihvatljivi samo zato sto sam znao pesme i naravno, nosio cepove. Volim jak zvuk, ali ne uzivam u nedefinisanoj buci i to je to... Jel' su Morbid Angel trebali da izadju sa busilicama i da svi svrsimo? Mislim, idite bre onda ljudi na Ramba Amadeusa i slusajte ves masine i usisivace. Fantasticna muzika...

 

@speed_dead: Nemam pojma cija krv bejase... Moja nije... Necu ni da perem majicu, pravo mesto i pravo vreme da padne krv za Satanu! :) Gde nema krvi, tu ni on nece da se pojavi! :P

Postujem ja fanove i ljude koji odvajaju krvavo novac za koncerte vise od bilo kog organizatora u nasoj zemlji , a i sire. Sto svi i znaju , tako da ... ja NISAM organizovao ovaj koncert, ovo sve sto sam pisao pisao sam kao fan !

Ja ne znam nisam nasao ni jednu zamerku, zuje mi usi to stoji, ali ja na to ne gledam kao problem, vec mi je u glavi samo misao da sam jos jednom gledao morbide i bilo mi je savrseno. :)

Sve sam cuo i video , smorilo me samo cekanje do morbida ! :) hahhaha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, vazi Feniks! Jao, oni stvarno ne znaju da piju kako treba! Thebon je ladno pio vodu i pivo uporedo! Fuj! A hrana... Na stolu su im bili neki ubudjani cevapi i kobaje koje ne bih ni kucetu dala, a Obsidian ih je u slast jeo! Uzas!

Edited by NYX 218

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, vazi! Jao, oni stvarno ne znaju da piju kako treba! Thebon je ladno pio vodu i pivo uporedo! Fuj! A hrana... Na stolu su im bili neki ubudjani cevapi i kobaje koje ne bih ni kucetu dala, a Obsidian ih je u slast jeo! Uzas!

 

Ma sta ti likovi znaju sta je zivot, nemaju oni pojma, verujem da bi prevrnuli od prave rakije :da::D

Tesko da neko moze da jede i pije kao mi Srbi :D

 

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju oni pojma...

Mene je mucila prehlada(kao i glava) pa sam razmisljao da li da pijem pre koncerta i sta da pijem, da li da pijem zestinu ili pivo...ipak nisam mogao odoleti crnom pivu. I bas mi je prijalo, cak me je prehlada pšopustila...tako se to radi, alkohol ubija sve viruse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet za vas dvoje: Koristite MSN, Skype ili stogod slicno

 

Pa koristimo, ali smo svestrani pa komuniciramo na vise mesta, da bude lepse i zanimljivije :)

 

Ostavljamo vas, odoh ja...ali cu se vratiti :)

 

I jos jednom da kazem, Morbid Angel :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju oni pojma...

Mene je mucila prehlada(kao i glava) pa sam razmisljao da li da pijem pre koncerta i sta da pijem, da li da pijem zestinu ili pivo...ipak nisam mogao odoleti crnom pivu. I bas mi je prijalo, cak me je prehlada pšopustila...tako se to radi, alkohol ubija sve viruse :)

 

i mi smo to pili i living rumu pre koncerta.mnogo dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nekako neznam zashto mislim da je to Alx odavde sa YUMa. :)

Valjda je to ista ona devojka kojoj je WoI objasnjavao sta je Iguman i Sinod, za vreme kada je trebao da pochen Kataklysm.

jeste jeste :) to je aleks :) :) :)

Uvodio sam je u trenutne tokove srpske i crnogorske blek metal scene :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...