Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Meni je na Keepu bio solidan zvuk, sta znam... Bubnjar je u par puta imao zajebe kao i lepi pjevac, ostalo sve u fulu.

Marduk da menja bubnjara pod hitno.

Morbidi jesu bili za nijansu glasniji, ali sta znam, meni nije bilo to neslusljivo kao na Nile ili Testament...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vec kod toga,sto me iznenadila neka mala sa Belphegor majcom (mala je...uhhh :D ),pustio sam je ispred mene da stoji kad su svirali Kataklysm,riba je znala sve pesme,od prve do poslednje :pivopije:

Sto je relativno retkost za devojke :)

 

Haha ajde prestani da potcenjujes ribe,nije do textova nego ti se svidela mala priznaj barabo :D sto je nisi popeo na ramena kao mene nekad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ajde prestani da potcenjujes ribe,nije do textova nego ti se svidela mala priznaj barabo :D

:):redface:

 

sto je nisi popeo na ramena kao mene nekad

Mislim da bi i mene i nju njen tip popeo na nesto drugo kad bi nas video :)

Iovako mi je rekao "Sta ne pustis devojku???",a ja reko' "Dobro,ne diram je" :):twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. Ja sam posle Testamenta naredna dva dana cula sve u trozvucima...

 

Testament jeste bio preglasan...ali meni nije zvonilo kasnije u usima...izgleda se nesto cudno desava sa mojim sluhom :)

Eh, sad jos da ponovo vidimo Unleashed...ali mrka kapa za to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@laza gnr:

znaci ti si jedan od ona dva fina coveka sto su me pustila da se proguram? e xvala ti puno! :pivopije:

malo sam ostala bez vazduxa, pa sam otisla da ne bix pravila scenu ispred bine.

 

@lunar i gojko:

a ja ne znam ko ste vi.. :uhoh: (i ne, ne pokusavam da licim na Sxvabu iz “Rana” ) kako bre to? nije fer.. :no:

upoznavanje uzivo, pruzanjem ruke, jos uvek nije izaslo iz mode.. :da:;)

 

@nyx:

mmmm.. voda, pivo i slatkisi :obliz:

 

ne bix srocila to tako grubo kao gojko

Evo ja ću ti odma' kažem da nisi.

ali da je bilo dosta lepix devojaka, bilo je.

 

 

@frubi:

vredjanje drugix samo pokazuje da nemas sta pametno da kazes, kao fan (grozna mi je ta rec) ili bilo ko drugi.

svako je odgledao i odslusao ono sto je xteo. :da:

 

@blood sprinklerka:

upoznale smo se na putu do skca. Pozdrav!

 

@woi:

sta ti otkrivas moj (iole) tajni identitet? :razz:

a sto se scene tice nista te nisam razumela, moraces to ponovo za koji dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi mozda jeste bilo malo glasnije, ali posle 4 bend pre toga bilo je okej jer se uvo navikne. Ipak to je extremna svirka, sta ste ocekivali? Ako ocete zvuk koji vam nece smetati idite na RBD u beogradsku arenu mislim da cete biti zadovoljni zvukom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je ona spodoba u prvom redu sa onim retardiranim okom?

Ah , pa kako ne znas ko je ?! To ti je Srpski IHSAHN ! hahhhahahahahaha

 

 

@frubi:

vredjanje drugix samo pokazuje da nemas sta pametno da kazes, kao fan (grozna mi je ta rec) ili bilo ko drugi.

svako je odgledao i odslusao ono sto je xteo. :da:

 

Ako ti je grozna ta rec, eve i tebe jedan pistolj :

 

:rockdevil:

l_fba9ccac1db04de697f26d1ce5efaf47.jpg

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem ja fanove i ljude koji odvajaju krvavo novac za koncerte vise od bilo kog organizatora u nasoj zemlji , a i sire. Sto svi i znaju , tako da ... ja NISAM organizovao ovaj koncert, ovo sve sto sam pisao pisao sam kao fan !

Ja ne znam nisam nasao ni jednu zamerku, zuje mi usi to stoji, ali ja na to ne gledam kao problem, vec mi je u glavi samo misao da sam jos jednom gledao morbide i bilo mi je savrseno. :)

Sve sam cuo i video , smorilo me samo cekanje do morbida ! :) hahhaha

To sto ti zuji se zove 'labudova pesma'Carcass napravishe album onomade o tome'.i ta frekvenciaj sto ti zuji neces je cuti nikad vishe u zivotu e pa sad zamisli da ides stalno na koncerte i da ti posle svakog ogluvis po malo...I onda vishe pojacavas i josh vise gluvis i onda vishe nemozes da uzivas u toj muzici toliko jer se muzika slusha eto zato je toliko bitno sto je jebeno preglasno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...