Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

i bilo je interesantno gledati ih kako prevaju jedna od najvecih Morbid Angel hitova "Topolska 18".

 

Sledeci put stavljam kapu ispred i skupljamo priloge (kap'ram da ce se Starbreaker prvi sloziti sa ovom idejom :) )

 

Bio je vr' 'cert, opaska na glasniji zvuk na Angelima stoji, ali to ni blizu ne utice na cistu 10ku koju ja zabelezih za ovo unholy vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ovde ne postavih nesto....???? :)

 

 

http://rapidshare.com/files/173930531/Meta...___SKC.rar.html

imaju svi bendovi, tako da ko voli neka izvoli..

 

NAPOMENA: Kada dodjete do slusanja Morbida, premotajte prvih 20minuta, jer je to snimano uz k.... jbg. morao sam da idem u guzvu, pa sam pustio pre da se snima....;)

 

aj u zdravlje...

 

 

P.S.Ako neko zna neki program za secenje pesama, bio bi mu zahvalan, jer bi voleo da ovih prvih 20ak min izbrisem....POZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alx- ahaaa to si ti :D

 

@kriki - ako je audio zapis mozes u sound forge a ako je video u zavisnosti od ekstenzije probaj u adobe premier ili windows movie makeru,garant imas na kompu

 

btw jel neko citao izvestaj sa svirke

Edited by Blood_Sprinklerka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od komarca pravite magarcinu. Niko se ovde nije zalio kako bole usi od jacine. Kad motam film nesto, slicna je situacija kao na Testamentu, samo sto je tad baas bilo preglasno, ali je taj miks instrumenata bio dobar, pa je samo trebalo zapusiti usi i sve je bilo do jaja. Tako je bilo i sad, samo nije bilo toliko preglasno. Mozda vi "oldskuleri" i ne cujete te odredjene frekvencije sto rece 'shooter, pa vam je i sve potaman :)

 

Inace, ja sam mislio da ce to na traci da ispadne bolje, ovaj Rapture snimak i nije nesto. Za neupucene - pogledati klipove sa turneje iz drugih drzava, pa ce vam biti jasno.

 

Kao zakljucak, nikom ovde dlake ne smetaju :) ali ne kontam vas sto vam smetaju komentari ljudi, koji su inace sasvim legitimni, a i potvrdjeni od bar 70% posetilaca koji su ovde postovali utiske...

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Any better? :)

ti si onaj u sredini! :razz: salim se.. pa ti si sedeo pored mene.. znam ko si :)

 

Ako ti je grozna ta rec, eve i tebe jedan pistolj

na komentare ovog tipa vise necu odgovarati na temi.

ako planiras da tako odgovaras na moje postove bolje salji to na pm. ne moraju svi da gledaju kako trazis moju paznju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se reche na brzinu...

koncert je bio fenomenalan..festival kakav je trebalo ranije da se napravi, gomila bagre, kul zajebavancija...gomila starih i novih priajtelja..(pozdrav za one smederevchane sto su mislili da sam iz alogije, hvala, makar su me pitali kako napreduje novi album XDXD..) :)

 

svaki bend je otkinuo u svom fazonu..morbidi su tate, skroz se s frubijem slazem, Morbid = Morbid i tacka!

kataklizma ubica, kalessin bije bubnjar svaka mu chast, marduk u svom stilu, klasika...

jedino americki melodik stagod..super su peglali al mene ne pokrece to...

 

vinsent, neznam sta se desava s covekom stvarno, al je showman i urla ko sumanut...

maurizio isto..mada se slazem sa alisom...ja bi Houde-a...

stvarno su olabavili kad je covek otisao...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti zuji se zove 'labudova pesma'Carcass napravishe album onomade o tome'.i ta frekvenciaj sto ti zuji neces je cuti nikad vishe u zivotu e pa sad zamisli da ides stalno na koncerte i da ti posle svakog ogluvis po malo...I onda vishe pojacavas i josh vise gluvis i onda vishe nemozes da uzivas u toj muzici toliko jer se muzika slusha eto zato je toliko bitno sto je jebeno preglasno.

 

e jebga, to ja nisam znala i sad me hvata paranoja, to mi je jedan od vecih strahova u zivotu, da izgubim sluh, makar i deo. :)

 

a u usima pistiiiiiiiii, ovako ce bar jos 3 dana. :D

 

pocinjem da mislim da veci broj vas vec ne cuje bas najbolje, nemoguce da mi jedinoj jos uvek zvoni u glavi. :)

Edited by deedee

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni izbacuje ovo

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

Bludnice sestre! :)

 

Ja sam lepo rekao da ću se drati i da mi svi jumetaleri priđu da se upoznamo, ali niko se van standardne ekipe nije javio. Mnogo ste mi stidljivi nešto, da l' je to zbog Gaahl-a, šta li...

 

 

nisam hteo da mi neko zauzme mesto u 2. redu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je vr' 'cert, opaska na glasniji zvuk na Angelima stoji, ali to ni blizu ne utice na cistu 10ku koju ja zabelezih za ovo unholy vece.

 

:da: 4 odlicna benda and to top it off, omiljeni bend ikad. Meni ne moze bolje.

 

 

2qcjtp2.jpg

 

:rockdevil: Sliku sa Trejem moze samo da mi prejebe fotka sa Kingom. Svaka cast Vincentu i Peteu, ali Trey je sve smislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...